Intencje 2023

LEGENDA:

* Ad dantis – intencja otrzymana od innego proboszcza do odprawienia w naszej parafii,

kiedy danego dnia nie ma u nas parafialnej intencji.

W miejsce Ad dantis lub zmarłego kapłana zawsze może być odprawiona intencja parafialna

(ad dantis i modlitwa za kapłana zostaje wtedy przesunięta na czas, w którym nie ma znowu intencji parafialnej).

—————————————————————————————————————————————

Kochani Parafianie.

Intencję można zamówić osobiście w biurze lub drogą mailową: parafiabiedrusko@gmail.com

(potwierdzeniem zapisania intencji mszalnej jest otrzymanie maila zwrotnego z parafii).

Kaplica jest ozonowana oraz wietrzona.

Kaplica jest otwarta codziennie od g. 9.00 do zakończenia Mszy św. wieczornej.

Spowiedź święta w salce „na krańcach dużego stołu” (tak jak zwykle – przed każdą Mszą świętą) lub w konfesjonale.

W razie mojej nieobecności w salce proszę zajrzeć do kaplicy lub biura. 

Wszelkie błędy w intencjach proszę zgłaszać w zakrystii przed zamówioną Mszą świętą. 

Pamiętam w modlitwie – ks. Tomasz


 

Intencje mszalne do 31 grudnia 2023r.

Niedziela, 1 stycznia, Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi

9.00 rez. + Józefa, Walerian Szelc i zm. z rodz. Szelc i Węklar

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 rez. + Mieczysław Wróblewski (od córki Anny z rodziną)

Poniedziałek, 2 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 3 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

rez. O dar nieba dla zmarłego Jacka w 2 rocznicę śmierci od żony z córkami

Środa, 4 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

I Czwartek miesiąca, 5 stycznia (Msza św. z Uroczystości Objawienia Pańskiego)

18.00 rez. przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 6 stycznia (Uroczystość Objawienia Pańskiego)

Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św. i młodzieży,

która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (przed Mszami św.)

Komunia św. w trakcie Mszy św.

9.00

11.00

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 7 stycznia

18.00 rez. + Janusz w 13 rocznicę śmierci (od żony i synów z rodzinami)

Niedziela, 8 stycznia

9.00 

11.00

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła / rez. + Stanisław Błażejak w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 9 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 10 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 11 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 12 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 13 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Sobota, 14 stycznia

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

18.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 3 z 12) / rez. + Maria Szymczak (od męża z rodziną)

Niedziela, 15 stycznia

9.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

++ Zbigniew Sroka w 3 rocznicę śmierci (od żony z dziećmi i ich rodzinami)

18.00 rez. + Emilia Ptaszek w pierwszą rocznicę śmierci

Poniedziałek, 16 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 17 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 18 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 19 stycznia (św. Józefa Sebastiana Pelczara)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 20 stycznia (św. Fabiana i św. Sebastiana)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Sobota, 21 stycznia (dzień Babci i św. Agnieszki)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 22 stycznia (dzień Dziadka)

9.00 rez. + Marzena Botorowicz w 5 rocznicę śmierci (od męża i dzieci)

11.00 rez. + Władysław Tuczyński (od wnuków i prawnuka)

18.00

Poniedziałek, 23 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 24 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 25 stycznia (Nawrócenie św. Pawła)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 26 stycznia (św. Tymoteusza i Tytusa)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 27 stycznia (św. Anieli Merici)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Sobota, 28 stycznia (św. Tomasza z Akwinu)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 29 stycznia

9.00 rez. + Jolanta Wiśniewska w 8 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

18.00 

Poniedziałek, 30 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 31 stycznia

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 1 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

I Czwartek miesiąca, 2 lutego (Ofiarowanie Pańskie – MB Gromnicznej)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 3 lutego (św. Oskara i św. Błażeja)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św. i młodzieży,

która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 4 lutego

18.00 rez. + Marian Drzewiecki w 9 rocznicę oraz + Helena, Kazimierz Walukiewicz (od rodziny)

Niedziela, 5 lutego

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00

18.00 

Poniedziałek, 6 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 7 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 8 lutego (św. Józefiny Bakhity)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 9 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 10 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Sobota, 11 lutego (NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych)

9.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

18.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 4 z 12)

Niedziela, 12 lutego

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 rez. + Marian Kąkolewski w 8 rocznicę śmierci oraz zm. rodzice z obu stron (od rodziny)

Poniedziałek, 13 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Wtorek, 14 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Środa, 15 lutego

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 16 lutego

18.00 

Po Mszy św. Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 17 lutego

18.00 

Sobota, 18 lutego

18.00 

Niedziela, 19 lutego

9.00 rez. + Aleksandra Klimczak (imieninowa i urodzinowa), + Marianna Szopińska w 6 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 20 lutego

18.00 

Wtorek, 21 lutego

18.00 

Środa, 22 lutego (Popielec)

9.00 ???

19.00 rez. + Waldemar Koszarek w 1 rocznicę śmierci  (od rodziny)

Czwartek, 23 lutego (św. Polikarpa)

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 24 lutego

18.00 

Sobota, 25 lutego

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 26 lutego (I Wielkiego Postu)

9.00 rez. + Andrzej Janiszewski w 1 rocznicę śmierci

11.00

18.00 

Poniedziałek, 27 lutego

18.00 

Wtorek, 28 lutego

18.00 

Środa, 1 marca,

18.00 

I Czwartek miesiąca, 2 marca

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 3 marca (św. Kazimierza)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 4 marca

18.00 rez. + Leszek Piksa w 9 rocznicę śmierci

Niedziela, 5 marca (II Wielkiego Postu)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 

Poniedziałek, 6 marca

18.00 

Wtorek, 7 marca (św. Tomasza)

18.00 

Środa, 8 marca (św. Jana Bożego)

18.00 

Czwartek, 9 marca (św. Franciszki Rzymianki)

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 10 marca

18.00 

Sobota, 11 marca

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

18.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 5 z 12)

Niedziela, 12 marca (III Wielkiego Postu)

9.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach)

 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 13 marca

18.00 

Wtorek 14 marca 

18.00 

Środa, 15 marca

18.00 

Czwartek, 16 marca

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 17 marca (św. Patryka)

18.00 

Sobota, 18 marca (św. Cyryla Jerozolimskiego)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła,

Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 19 marca (IV Wielkiego Postu)

9.00 rez. + Marianna Klimczak w 6 rocznicę śmierci (od wnuka Macieja z żoną)

11.00 

18.00 

Poniedziałek, 20 marca

18.00 

Wtorek, 21 marca

18.00 

Środa, 22 marca

18.00 

Czwartek, 23 marca

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 24 marca

18.00 

Sobota, 25 marca (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego)

9.00

 

18.00 Msza św. z V niedzieli Wielkiego Postu

 

Niedziela, 26 marca (V Wielkiego Postu)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 

Poniedziałek, 27 marca

18.00 

Wtorek, 28 marca 

18.00 

Środa, 29 marca

18.00 

Czwartek, 30 marca 

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 31 marca

18.00 

I Sobota miesiąca, 1 kwietnia

18.00

Niedziela, 2 kwietnia (Palmowa Męki Pańskiej – 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II)

9.00 rez. + Renata Niemczyk, Zygmunt i Grzegorz Szelc

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

++ Józef Strojny w 1 rocznicę śmierci (od żony z dziećmi i wnukami)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Wielki Poniedziałek, 3 kwietnia

18.00 

Wielki Wtorek, 4 kwietnia

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Wielka Środa, 5 kwietnia

18.00 rez. W intencji Kasi z okazji 7 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

Wielki I Czwartek miesiąca, 6 kwietnia 

(Pamiątka ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa)

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

19.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej

O potrzebne łaski dla o. Leszka i ks. Proboszcza oraz nowe powołania kapłańskie,

zakonne i misyjne z naszej parafii

Po Mszy św. Adoracja w Ciemnicy do g. 24.00

Wielki I Piątek miesiąca, 7 kwietnia (Tego dnia nie ma Mszy św.)

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

17.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

19.00 Liturgia Męki Pańskiej

Po liturgii Adoracja w Grobie Pańskim do g. 24.00

Wielka Sobota, 8 kwietnia

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

Adoracja w Grobie Pańskim od g. 8.00 do wieczornej liturgii

20.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

21.00 Wigilia Paschalna – W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

W intencji bliskich zmarłych 2022/2023 (intencja 6 z 12)

Niedziela, 9 kwietnia (Wielkanoc – Zmartwychwstanie Pańskie)

11.00 rez. O dar nieba w rocznicę urodzin śp. Jacka (od żony z córkami)

12.30

Poniedziałek Wielkanocny, 10 kwietnia

9.00 rez. + Henryk Kawiak

11.00

18.00

Wtorek, 11 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 

Środa, 12 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 

Czwartek, 13 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 rez. + Przemysław Jurga (od Grażyny z rodziną)

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 14 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 

Sobota, 15 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 rez. + zm. rodzice z obu stron i + Blandyna Tokłowicz w 1 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 16 kwietnia (II Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 rez. + Henryk Kępa w 18 rocznicę śmierci i Helena Kępa (od córki Hani z rodziną)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Poniedziałek, 17 kwietnia

18.00 

Wtorek, 18 kwietnia

18.00 

Środa, 19 kwietnia

18.00 

Czwartek, 20 kwietnia

18.00 rez. Pacyna

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 21 kwietnia

18.00 

Sobota, 22 kwietnia

18.00 

Niedziela, 23 kwietnia (III Wielkanocna – Niedziela Biblijna)

9.00 rez. + Marzena i Marek (imieninowa) – od rodziny

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 24 kwietnia

18.00 

Wtorek, 25 kwietnia

18.00 

Środa, 26 kwietnia 

18.00 

Czwartek, 27 kwietnia

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 28 kwietnia (św. Piotra Chanela i św. Ludwika de Montfort)

18.00

Sobota, 29 kwietnia

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 30 kwietnia (IV Wielkanocna)

9.00 

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 1 maja

18.00

Wtorek, 2 maja

18.00 

Środa, 3 maja (Uroczystość NMP Królowej Polski)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

I Czwartek miesiąca, 4 maja (św. Floriana)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 5 maja (św. Stanisława Kazimierczyka)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 6 maja

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 rez. Wynagradzająca za obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP

Niedziela, 7 maja (V Wielkanocna)

9.00 

11.00 

18.00 rez. + Zygmunt Stoiński w 11 rocznicę śmierci i zm. z rodz. Stoińskich i Wawrzyniaków

Poniedziałek, 8 maja

18.00 rez. + Irena Garbicz i zmarli z rodzin obu stron (od męża z dziećmi)

Wtorek, 9 maja 

18.00 

Środa, 10 maja

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Czwartek, 11 maja 

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 12 maja

18.00 

Sobota, 13 maja

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – grupa pierwsza)

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek (2022/2023)

18.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 7 z 12)

i z prośbą o potrzebne łaski przez wstawiennictwo Niepokalanie Poczętej Maryi

Niedziela, 14 maja (VI Wielkanocna)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – grupa druga)

18.00 

Poniedziałek, 15 maja 

18.00 

Wtorek, 16 maja

18.00 

Środa, 17 maja 

18.00 

Czwartek, 18 maja (św. Jana I)

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 19 maja (św. Bernardyna ze Sieny)

18.00 

Sobota, 20 maja (św. Jana Nepomucena)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 21 maja (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego)

9.00 rez. + zm. z rodziny Szymańskich (od Aliny)

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła prywatna)

W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 22 maja 

18.00 W intencji Jeremiasza w 3 rocznicę narodzin

Wtorek, 23 maja

18.00 

Środa, 24 maja

18.00 

Czwartek, 25 maja

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 26 maja 

18.00 

Sobota, 27 maja

18.00 

Niedziela, 28 maja (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

9.00

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 29 maja

18.00 

Wtorek, 30 maja 

18.00 

Środa, 31 maja

18.00 

I Czwartek miesiąca, 1 czerwca (św. Justyna)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 2 czerwca

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 3 czerwca

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 rez. Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu NMP

Niedziela, 4 czerwca (Uroczystość Najświętszej Trójcy)

9.00 rez. + Ludwik w 15 rocznicę śmierci

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 5 czerwca

18.00 

Wtorek, 6 czerwca

18.00 

Środa, 7 czerwca (Msza św. z Uroczystości Bożego Ciała)

18.00 

Czwartek, 8 czerwca (Uroczystość Bożego Ciała)

8.00 Msza św. i Procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii

W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Piątek, 9 czerwca

18.00 rez. + Małgorzata Gajda (100 lecie urodzin)

Sobota, 10 czerwca

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

18.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 8 z 12)

Niedziela, 11 czerwca

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 rez. + Pelagia, Alfred Kawiak i zm. z rodz. Kawiak i Marcinkowskich

18.00 rez. + Henryk Szafrański w 8 rocznicę śmierci, + Elżbieta i zm. rodzice z obu stron

Poniedziałek, 12 czerwca

18.00 

Wtorek, 13 czerwca

18.00 

Środa, 14 czerwca (św. Michała Kozala)

18.00 

Czwartek, 15 czerwca (Zakończenie Oktawy Bożego Ciała – procesja wokół kaplicy)

18.00

Piątek, 16 czerwca (Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00 

Sobota, 17 czerwca (św. Brata Alberta Chmielowskiego)

18.00 

Niedziela, 18 czerwca

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Poniedziałek, 19 czerwca

18.00 

Wtorek, 20 czerwca

18.00 

Środa, 21 czerwca (św. Alojzego Gonzagi)

18.00 

Czwartek, 22 czerwca (św. Jana Fishera)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 23 czerwca 

18.00 

Sobota, 24 czerwca

18.00 

Niedziela, 25 czerwca

9.00 rez. + Andrzej Janiszewski (od syna z rodziną)

11.00 rez. + Wanda, Jerzy, Adam Kośmiccy

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 26 czerwca

18.00

Wtorek, 27 czerwca

18.00 

Środa, 28 czerwca (św. Ireneusza)

18.00 

Czwartek, 29 czerwca (św. App. Piotra i Pawła)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 30 czerwca (św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)

18.00

I Sobota miesiąca, 1 lipca

18.00 Nabożeństwo fatimskie

19.00 rez. Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwo przeciwko Bożemu Macierzyństwu NMP

Niedziela, 2 lipca

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 rez. + Aleksandra Klimczak w 13 rocznicę śmierci, + Władysław Szopiński w 25 r. śmierci (od rodziny)

20.30

Poniedziałek, 3 lipca

19.00 

Wtorek, 4 lipca

19.00 

Środa, 5 lipca

19.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

I Czwartek miesiąca, 6 lipca (bł. Marii Teresy Ledóchowskiej)

19.00

I Piątek miesiąca, 7 lipca

18.15 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św. i młodzieży,

która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

19.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 lipca

18.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek

19.00 W intencji bliskich zmarłych (2022/2023 – intencja 9 z 12)

Niedziela, 9 lipca

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

20.30 rez. + Piotr Dąbrowicz w 22 rocznicę śmierci (od żony i syna)

Poniedziałek, 10 lipca

19.00 

Wtorek, 11 lipca

19.00

Środa, 12 lipca (św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu)

19.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Czwartek, 13 lipca (św. Andrzeja Świerada i Benedykta)

19.00 rez. + Władysław Tuczyński w 3 rocznicę śmierci (od żony i synów z rodziną)

Piątek, 14 lipca (św. Kamila de Lellis i św. Henryka)

19.00 

Sobota, 15 lipca

19.00 

Niedziela, 16 lipca

9.00 rez. + zm. rodzice Halina i Marian oraz teściowie (od córki)

11.00 

20.30 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 17 lipca

19.00

Wtorek, 18 lipca

19.00 

Środa, 19 lipca

19.00 rez. W intencji Piotra z okazji 4 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

Czwartek, 20 lipca (bł. Czesława)

19.00 O potrzebne łaski dla p. Czesława z okazji imienin

Piątek, 21 lipca

19.00

Sobota, 22 lipca (św. Marii Magdaleny)

19.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 23 lipca

9.00 

11.00 

20.30

Poniedziałek, 24 lipca

19.00 rez. + Bożena Ząbek w 6 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Wtorek, 25 lipca

19.00

Środa, 26 lipca

19.00 

Czwartek, 27 lipca (św. Joachima i Anny, rodziców NMP)

19.00

Piątek, 28 lipca (św. Szarbela)

19.00

Sobota, 29 lipca (św. Marty)

19.00 rez. + Edmund Wiśniewski w 5 rocznicę śmierci

Niedziela, 30 lipca

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

rez. + Helena Kępa w 6 rocznicę śmierci  Henryk Kępa (od córki Hani z rodziną)

 

20.30

Poniedziałek, 31 lipca

19.00

Wtorek, 1 sierpnia

19.00

Środa, 2 sierpnia (św. Euzebiusza) 

19.00

I Czwartek miesiąca, 3 sierpnia

19.00 

I Piątek miesiąca, 4 sierpnia (św. Jana Marii Vianneya)

18.15 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii

i młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

19.00 Za wstawiennictwem św. Jana Marii Vianneya patrona Proboszczów

w intencji ks. Tomasza w 5 rocznicę Jego posługi wśród nas 

/ Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 5 sierpnia

18.00 Nabożeństwo fatimskie

19.00 rez. Wynagradzająca za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność,

wzgardę, a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki

Niedziela, 6 sierpnia

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

20.30 

Poniedziałek, 7 sierpnia

19.00 

Wtorek, 8 sierpnia (św. Teresy Benedykty od Krzyża)

19.00 

Środa, 9 sierpnia (Całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu)

19.00 rez. + Renata Niemczyk

Czwartek, 10 sierpnia (św. Wawrzyńca)

19.00 Odpust parafialny

Piątek, 11 sierpnia (św. Klary)

19.00 

Sobota, 12 sierpnia (św. Joanny Franciszki de Chantal)

18.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023

19.00 W intencji bliskich zmarłych (intencja 10 z 12)

Niedziela, 13 sierpnia

9.00                                                 

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

20.30 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 14 sierpnia (Msza św. z Uroczystości Wniebowzięcia NMP)

19.00 

Wtorek, 15 sierpnia (Uroczystość Wniebowzięcia NMP)

9.00

11.00

20.30

Środa, 16 sierpnia (św. Stefana Węgierskiego)

19.00 rez. W intencji o. Leszka w dniu urodzin

Czwartek, 17 sierpnia (św. Jacka Odrowąża)

19.00 

Piątek, 18 sierpnia 

19.00

Sobota, 19 sierpnia

19.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 20 sierpnia

9.00 rez. + Andrzej Janiszewski (od żony)

11.00 

20.30

Poniedziałek, 21 sierpnia

19.00 

Wtorek, 22 sierpnia

19.00

Środa, 23 sierpnia (św. Róży z Limy)

19.00 

Czwartek, 24 sierpnia (św. Bartłomieja Apostoła)

19.00

Piątek, 25 sierpnia (Msza święta z Uroczystości NMP Częstochowskiej)

19.00 

Sobota, 26 sierpnia (Uroczystość)

9.00

11.00

 

19.00 Msza św. z niedzieli: zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

rez. + Eugeniusz, Leszek Piksa oraz zmarli rodzice z obu stron (intencja od rodziny)

 

Niedziela, 27 sierpnia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

20.30

Poniedziałek, 28 sierpnia

19.00 

Wtorek, 29 sierpnia

19.00

Środa, 30 sierpnia

19.00 rez. + zm. dziadkowie Olechniewicz, Romańscy, Twardowscy i Czuba

Czwartek, 31 sierpnia

19.00 

I Piątek miesiąca, 1 września (bł. Bronisławy)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników / rez. + Krystyna Błażejak w 11 rocznicę śmierci

1 Sobota miesiąca, 2 września (św. Grzegorza Wielkiego)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 rez. Wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach

i za wszystkie grzechy, które ranią Jej Niepokalane serce.

Niedziela, 3 września

9.00 rez. + Bronisława i Helena Awracewicz

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00

Poniedziałek, 4 września

18.00 

Wtorek, 5 września

18.00

Środa, 6 września

18.00 

1 Czwartek miesiąca, 7 września (św. Melchiora Grodzieckiego)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 8 września (Narodzenie NMP)

18.00 

Sobota, 9 września

17.15 Różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek

18.00 W intencji bliskich zmarłych (2022/2023 – intencja 11 z 12)

Niedziela, 10 września

9.00 

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 11 września

18.00 

Wtorek, 12 września 

18.00 

Środa, 13 września (św. Jana Chryzostoma)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Czwartek, 14 września (święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 15 września (NMP Bolesnej)

18.00 

Sobota, 16 września

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 17 września

9.00 rez. + Janusz (od żony)

11.00 

18.00 

Poniedziałek, 18 września

18.00

Wtorek, 19 września

18.00 

Środa, 20 września (św. Andrzeja Kim Taegon i Tow.)

18.00 

Czwartek, 21 września (św. Mateusza)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 22 września (św. Pio z Pietrelciny)

18.00 rez. + Henryk Gajda w 3 rocznicę śmierci

Sobota, 23 września

18.00 

Niedziela, 24 września

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 rez. W intencji Franciszka z okazji 9 urodzin oraz w intencji Marty i Marcina

z okazji 10 rocznicy ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

18.00 

Poniedziałek, 25 września

18.00 rez. + Franciszek Wójcik w 35 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Wtorek, 26 września

18.00 rez. + Zygmunt Szelc

Środa, 27 września (św. Wincentego a Paulo)

18.00 rez. W intencji pp. Krystyny i Stanisława w 9 rocznicę ślubu

o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

Czwartek, 28 września (św. Wacława)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 29 września (św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała)

18.00 

Sobota, 30 września

18.00 rez. + Henryk Bondyra w 7 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 1 października

9.00 rez. + Danuta i Wiktor Stencel

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 2 października

18.00 

Wtorek, 3 października

18.00 

Środa, 4 października (św. Franciszka z Asyżu)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

I Czwartek miesiąca, 5 października (św. Faustyny Kowalskiej)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 6 października (św. Brunona)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 7 października (NMP Różańcowej)

10.00?

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2022/2023 – intencja 12 z 12)

Niedziela, 8 października

9.00 rez. + Grzegorz Szelc

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 9 października

18.00 

Wtorek, 10 października

18.00 

Środa, 11 października (św. Jana XXIII)

18.00 

Czwartek, 12 października (św. Jana Beyzyma)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 13 października (bł. Honorata Koźmińskiego)

18.00 rez. + Marek Kubiak w 14 rocznicę śmierci

Sobota, 14 października (św. Małgorzata Maria Alacoque)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 15 października

9.00 rez. + Marek Czerwiński w 6 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony i dzieci)

11.00 rez. + Anna, Roman Szelc

18.00 

Poniedziałek, 16 października

18.00 

Wtorek, 17 października

18.00

Środa, 18 października (św. Łukasza Ewangelisty)

18.00 

Czwartek, 19 października (św. Pawła od Krzyża)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 20 października

18.00 

Sobota, 21 października (bł. Jakuba Strzemię)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 22 października (św. Jana Pawła II)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 W intencji pp. Patrycji i Łukasza w 7 rocznicę ślubu

18.00 rez. + Jadwiga i Aleksander Zalewscy o łaskę Nieba (od córki Krystyny)

Poniedziałek, 23 października

18.00 

Wtorek, 24 października

18.00

Środa, 25 października

18.00

Czwartek, 26 października

18.00

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 27 października

18.00 

Sobota, 28 października (św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

18.00 

Niedziela, 29 października

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 30 października

18.00 

Wtorek, 31 października (Msza św. z Uroczystości Wszystkich Świętych)

18.00

Środa, 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

9.00? (kaplica) W intencji Parafian

11.00 (cmentarz) W intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

I Czwartek miesiąca, 2 listopada (Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 O radość nieba dla zmarłych od 1.XI.2022 do 1.XI.2023 roku

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych od 1.XI.2022 do 1.XI.2023

i z wymienianek jednorazowych oraz „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 3 listopada

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

I Sobota miesiąca, 4 listopada

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 5 listopada

9.00 rez. + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc i zm. z rodz. Szelc i Kawiak

11.00 

18.00 rez. + Piotr Dąbrowicz i zmarli z rodzin obu stron (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 6 listopada

18.00

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Wtorek, 7 listopada

18.00

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Środa, 8 listopada

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Czwartek, 9 listopada

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

oraz „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 10 listopada (św. Leona Wielkiego)

18.00

Sobota, 11 listopada (św. Marcina z Tours i 104 rocznica odzyskania niepodległości)

11.00 W intencji Ojczyzny

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek (2023/2024, 1 z 12)

Niedziela, 12 listopada

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 

Poniedziałek, 13 listopada

18.00 

Wtorek, 14 listopada 

18.00

Środa, 15 listopada (św. Alberta Wielkiego)

18.00 

Czwartek, 16 listopada (św. Małgorzaty Szkockiej)

18.00 rez. Pacyna

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 17 listopada (św. Elżbiety Węgierskiej)

18.00 

Sobota, 18 listopada (bł. Karoliny Kózkówny)

18.00 

Niedziela, 19 listopada

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 20 listopada

18.00 

Wtorek, 21 listopada

18.00 

Środa, 22 listopada (św. Cecylii)

18.00 

Czwartek, 23 listopada (św. Klemensa I)

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 24 listopada (św. Andrzeja Dung-Lac i tow.)

18.00 

Sobota, 25 listopada (św. Katarzyny Aleksandryjskiej)

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Niedziela, 26 listopada

9.00 rez. + Andrzej Janiszewski (od żony)

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 27 listopada

18.00

Wtorek, 28 listopada

18.00 

Środa, 29 listopada (św. Andrzeja Apostoła)

18.00 rez. + Janusz i zm. z rodziny Czuba

Czwartek, 30 listopada

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

I Piątek miesiąca, 1 grudnia

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci po I Komunii św.

i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników / rez. + Przemysław Jurga (od Grażyny z rodziną)

I Sobota miesiąca, 2 grudnia

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 3 grudnia

9.00

11.00

18.00 

Poniedziałek, 4 grudnia

18.00

Wtorek, 5 grudnia (św. Mikołaja)

18.00 rez. + Adam Kotuła w 5 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)

Środa, 6 grudnia (św. Ambrożego)

18.00 

I Czwartek miesiąca, 7 grudnia

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

18.00 

Sobota, 9 grudnia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek (2023/2024, 2 z 12)

Niedziela, 10 grudnia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

Poniedziałek, 11 grudnia

18.00 

Wtorek, 12 grudnia (św. Łucji)

18.00 

Środa, 13 grudnia (św. Jana od Krzyża)

18.00 

Czwartek, 14 grudnia

18.00 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 15 grudnia

18.00

Sobota, 16 grudnia

18.00

Niedziela, 17 grudnia

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 18 grudnia

18.00

Wtorek, 19 grudnia

18.00

Środa, 20 grudnia

18.00

Czwartek, 21 grudnia (św. Piotra Kanizjusza)

18.00 rez. + Irena Garbicz w 13 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 22 grudnia

6.00 Msza święta roratnia dla młodzieży i dorosłych

 

Sobota, 23 grudnia

18.00

Niedziela, 24 grudnia (Wigilia Narodzenia Pańskiego)

9.00

11.00 Msza św. zbiorowa (możliwa modlitwa w kilku intencjach):

 

22.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

24.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 25 grudnia (Narodzenie Pańskie)

11.00

12.30

Wtorek, 26 grudnia (św. Szczepana)

9.00

11.00

18.00

Środa, 27 grudnia (św. Jana Apostoła)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Czwartek, 28 grudnia (św. Młodzianków Męczenników)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.)

 

Po Mszy św. „Godzina dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 29 grudnia (św. Tomasza Becketa)

8.00 lub 18.00 (w razie kolędy w domach będzie tylko ranna Msza św.) 

 

Sobota, 30 grudnia

18.00 rez. + Przemysław Jurga (od Grażyny z rodziną)

Niedziela, 31 grudnia

9.00 W intencji Parafian z dziękczynieniem za kończący się 2023r.

11.00

18.00

Wizualizacja naszego kościoła

Biuro parafialne

Dokładne dni i godziny otwarcia biura parafialnego zamieszczone są zawsze na początku ogłoszeń w zakładce Aktualności / Ogłoszenia
W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny / smsowy (tel. 665 381 212)
Z pamięcią - ks. Tomasz Ibsz

Spowiedź święta

Poniedziałek - Sobota:30 minut przed Mszą św.
okres kolędowy 30 minut przed ranną Mszą św.

Nabożeństwa

Msze święte
niedzielne:
sobota18:00
lipiec-sierpień 19:00
niedziela9:00 (dla dorosłych)
11:00 (dla dzieci)
18:00 (wieczorna)
lipiec-sierpień 20:30
w dni powszednie:18:00
lipiec-sierpień 19:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (za wyjątkiem maja i października)
Informacja wOgłoszeniach
Nabożeństwa różańcowe (październik)
Informacja wOgłoszeniach
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP (za wyjątkiem maja i października)
niedziela:8:30
Adoracja Najświętszego Sakramentu
każdy czwartek
Informacja wOgłoszeniach
I sobota miesiąca
od maja do października (2022)
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed urodzeniem/chrztem św. dziecka
Informacja wOgłoszeniach
„Przystań” - katecheza dla dzieci i rodziców przed I Komunią świętą
Informacja wOgłoszeniach

Facebook