Intencje Mszy świętych 2020

Wszelkie błędy w intencjach proszę zgłaszać w zakrystii przed zamówioną Mszą świętą.

Legenda:

* Ad dantis – intencja otrzymana od innego proboszcza do odprawienia w naszej parafii,

wtedy kiedy danego dnia nie ma u nas parafialnej intencji.

W miejsce Ad dantis zawsze może być odprawiona intencja parafialna,

wówczas Ad dantis zostaje przesunięta na inny czas, kiedy nie ma intencji parafialnej.

od 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2020r.

Środa, 1 stycznia (Uroczystość – św. Bożej Rodzicielki Maryi)

11.00 W intencji Parafian

18.00

Czwartek, 2 stycznia (św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu) BEZ KOLĘDY!

18.00 rez. WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 3 stycznia (Najświętszego Imienia Jezus – I piątek miesiąca) BEZ KOLĘDY!

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 4 stycznia

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Poczęciu NMP

Niedziela, 5 stycznia (II po Narodzeniu Pańskim)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 6 stycznia (Uroczystość – Objawienie Pańskie)

9.00 W intencji Parafian

11.00

18.00

Wtorek, 7 stycznia (św. Rajmunda z Penyafort)

8.00

Środa, 8 stycznia

8.00

Czwartek, 9 stycznia

8.00

8.30 – 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 10 stycznia

8.00

Sobota, 11 stycznia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 12 stycznia (Uroczystość Chrztu Pańskiego)

9.00

11.00 W intencji Igi o zdrowie w 6 r. urodzin (od dziadków z rodzicami i matki chrzestnej)

18.00

Poniedziałek, 13 stycznia (św. Hilarego – 1 tydzień zwykły)

8.00

Wtorek, 14 stycznia

8.00

Środa, 15 stycznia

8.00

Czwartek, 16 stycznia

8.00

8.30 – 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 stycznia (św. Antoniego)

8.00

Sobota, 18 stycznia

18.00 + Bronisława Jasińska w 20 r. śmierci

Niedziela, 19 stycznia (2 zwykła)

9.00

11.00 + Teresa, Bolesław Pniewscy (od wnucząt)

18.00

Poniedziałek, 20 stycznia (św. Fabiana i św. Sebastiana)

8.00

Wtorek, 21 stycznia (św. Agnieszki)

8.00

Środa, 22 stycznia (św. Wincentego i św. Wincentego Pallottiego)

8.00

Czwartek, 23 stycznia

8.00

8.30 – 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 stycznia (św. Franciszka Salezego)

8.00

Sobota, 25 stycznia

18.00 + Janusz w 10 r. śmierci (od synów z rodzinami)

Niedziela, 26 stycznia (3 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 27 stycznia (św. Anieli Merici)

8.00

Wtorek, 28 stycznia (św. Tomasza z Akwinu)

8.00

Środa, 29 stycznia

8.00

Czwartek, 30 stycznia

8.00

8.30 – 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 31 stycznia (św. Jana Bosko)

8.00

I sobota miesiąca, 1 lutego

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu NMP

Niedziela, 2 lutego (4 zwykła – Ofiarowanie Pańskie)

9.00

11.00

18.00 + Marian Kąkolewski w 5 r. śmierci i rodzice z obojga stron

Poniedziałek, 3 lutego (św. Oskara i św. Błażeja)

8.00

Wtorek, 4 lutego

8.00

Środa, 5 lutego (św. Agaty)

8.00

Czwartek, 6 lutego (św. Pawła Miki i Tow.) BEZ KOLĘDY!

18.00 rez. WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 7 lutego (I piątek miesiąca) BEZ KOLĘDY!

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 lutego

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 9 lutego (Ofiarowanie Pańskie)

9.00 + Bronisław Pospychała w rocznicę śmierci

11.00

18.00

Poniedziałek, 10 lutego (św. Scholastyki)

8.00

Wtorek, 11 lutego (NMP z Lourdes)

8.00 Msza święta z namaszczeniem chorych

Środa, 12 lutego

18.00

Czwartek, 13 lutego

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 14 lutego (św. Cyryla i św. Metodego)

18.00

Sobota, 15 lutego

18.00

Niedziela, 16 lutego (6 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 17 lutego

18.00

Wtorek, 18 lutego

18.00

Środa, 19 lutego

18.00

Czwartek, 20 lutego

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 21 lutego (św. Piotra Damiana)

18.00

Sobota, 22 lutego

18.00

Niedziela, 23 lutego (7 zwykła)

9.00

11.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Blanki z okazji 5 r. urodzin

18.00

Poniedziałek, 24 lutego

18.00

Wtorek, 25 lutego

18.00

Środa, 26 lutego (Środa Popielcowa)

8.00

19.00

Czwartek, 27 lutego

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 28 lutego

18.00

Sobota, 29 lutego

18.00

Niedziela, 1 marca (I Wielkiego Postu)

9.00 + zm. z rodz. Opioła: + Stanisław w 1 r. śm. i + Zofia w 17 r. śm.

11.00

18.00

Poniedziałek, 2 marca

18.00

Wtorek, 3 marca

18.00

Środa, 4 marca (św. Kazimierza)

18.00

Czwartek, 5 marca

18.00 rez. WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 6 marca (I piątek miesiąca)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 7 marca (św. Tomasza)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwo przeciwko Bożemu Macierzyństwu NMP

Niedziela, 8 marca (II Wielkiego Postu)

9.00 + Leszek Piksa w 7 r. śmierci (od rodziny)

11.00

18.00 

Poniedziałek, 9 marca (św. Franciszki)

18.00

Wtorek, 10 marca

18.00

Środa, 11 marca

18.00

Czwartek, 12 marca

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 13 marca

18.00

Sobota, 14 marca

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 15 marca (III Wielkiego Postu)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 16 marca

18.00

Wtorek, 17 marca (św. Patryka)

18.00

Środa, 18 marca (św. Cyryla Jerozolimskiego)

18.00

Czwartek, 19 marca (św. Józefa)

18.00

Piątek, 20 marca

18.00

Sobota, 21 marca

18.00 + Wanda Bobek – Biesiada w 30 r. śmierci

Niedziela, 22 marca (IV Wielkiego Postu)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 23 marca

18.00

Wtorek, 24 marca

18.00

Środa, 25 marca (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego)

18.00

Czwartek, 26 marca

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 27 marca

18.00

Sobota, 28 marca

18.00

Niedziela, 29 marca (V Wielkiego Postu)

9.00 W int. Wandy Pospychała w 6 r. urodzin

11.00

18.00

Poniedziałek, 30 marca

18.00

Wtorek, 31 marca

18.00

Środa, 1 kwietnia 

18.00

Czwartek, 2 kwietnia (św. Franciszka z Pauli)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 3 kwietnia (I piątek miesiąca)

18.00/19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

18.45/19.45 II Droga Krzyżowa ulicami Biedruska

I sobota miesiąca, 4 kwietnia

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność,

wzgardę, a nawet nienawiść wobec Niepokalanej Matki

Niedziela, 5 kwietnia (Niedziela Palmowa Męki Pańskiej)

9.00

11.00

18.00 

Wielki Poniedziałek, 6 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00

Wielki Wtorek, 7 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00

Wielka Środa, 8 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00

Wielki Czwartek, 9 kwietnia (Dzień Ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa)

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

19.00 Msza Wieczerzy Pańskiej – O dar nowych powołań kapłańskich z naszej parafii

i o wszelkie potrzebne łaski dla o. Leszka

Wielki Piątek, 10 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

19.00 Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 11 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

21.00 W intencji Parafian

Niedziela Wielkanocna, 12 kwietnia (Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego)

11.00 + Stanisława Nazaruk w rocznicę śmierci

12.30

Poniedziałek Wielkanocny, 13 kwietnia

9.00

11.00

18.00

Wtorek, 14 kwietnia

18.00

Środa, 15 kwietnia

18.00 

Czwartek, 16 kwietnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 kwietnia

18.00

Sobota, 18 kwietnia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 19 kwietnia (II Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego)

9.00

11.00 rez.

18.00

Poniedziałek, 20 kwietnia

18.00

Wtorek, 21 kwietnia (św. Anzelma)

18.00

Środa, 22 kwietnia

18.00 + Marzena Botorowicz i zm. z rodziny

Czwartek, 23 kwietnia (św. Wojciecha)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 kwietnia (św. Jerzego)

18.00

Sobota, 25 kwietnia

18.00 

Niedziela, 26 kwietnia (III Wielkanocna)

9.00

11.00

18.00 

Poniedziałek, 27 kwietnia

18.00

Wtorek, 28 kwietnia (św. Piotra Chanel)

18.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża oraz wstawiennictwo św. Rity z ok 1 r. urodzin

Środa, 29 kwietnia (św. Katarzyny ze Sieny)

18.00

Czwartek, 30 kwietnia (św. Piusa V)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 1 maja (św. Józefa, rzemieślnika)

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 2 maja (św. Atanazego)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach

i za wszystkie grzechy, które ranią Jej Niepokalane serce.

Niedziela, 3 maja (IV Wielkanocna)

9.00

11.00 

18.00

Poniedziałek, 4 maja (Uroczystość NMP Królowej Polski)

9.00

11.00?

18.00

Wtorek, 5 maja (św. Stanisława)

18.00

Środa, 6 maja (śww. Apostołów Filipa i Jakuba)

18.00 + Monika Botorowicz i zm. z rodziny

Czwartek, 7 maja (NMP Matki Łaski Bożej)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 8 maja (św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski)

18.00

Sobota, 9 maja 

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 10 maja (V Wielkanocna)

9.00

11.00 I Komunia święta (szkoła publiczna)

18.00 + Zygmunt Stoiński w 8 r. śmierci oraz za zmarłych z całej rodziny

Poniedziałek, 11 maja

18.00

Wtorek, 12 maja (św. Nereusza)

18.00

Środa, 13 maja (NMP Fatimskiej)

18.00 lub 20.00 Nabożeństwo Fatimskie

Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Niepokalanie Poczętej Maryi – od Parafian

Czwartek, 14 maja (św. Macieja Apostoła)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 15 maja 

18.00

Sobota, 16 maja (św. Andrzeja Boboli)

18.00

Niedziela, 17 maja (6 Wielkanocna)

9.00

11.00 I Komunia święta (szkoła prywatna)

18.00

Poniedziałek, 18 maja (św. Jana I, pap)

18.00

Wtorek, 19 maja

18.00

Środa, 20 maja (św. Bernardyna ze Sieny)

18.00

Czwartek, 21 maja (św. Jana Nepomucena)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 22 maja (św. Rity z Cascia)

18.00 

Sobota, 23 maja

18.00

Niedziela, 24 maja (Uroczystość – Wniebowstąpienie Pańskie)

9.00

11.00 W 15 rocznicę święceń kapłańskich ks. Tomasza (od Parafian)

18.00

Poniedziałek, 25 maja (św. Bedy Czcigodnego)

18.00

Wtorek, 26 maja (św. Filipa Nereusza)

18.00

Środa, 27 maja (św. Augustyna z Canterbury)

18.00

Czwartek, 28 maja

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 29 maja (św. Urszuli Ledóchowskiej)

18.00

Sobota, 30 maja

18.00

Niedziela, 31 maja (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 1 czerwca (święto NMP Matki Kościoła, początek okresu zwykłego)

18.00

Wtorek, 2 czerwca (św. Marcelina i Piotra)

18.00

Środa, 3 czerwca (św. Karola Lwangi i Towarzyszy)

18.00

Czwartek, 4 czerwca (Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – I czwartek)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 5 czerwca (św. Bonifacego – I piątek)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 6 czerwca

18.00

Niedziela, 7 czerwca (Uroczystość Trójcy Przenajświętszej)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 8 czerwca (św. Jadwigi Królowej)

18.00

Wtorek, 9 czerwca (św. Efrema)

18.00

Środa, 10 czerwca (Msza święta z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało)

18.00

Czwartek, 11 czerwca (Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało)

8.00 (kaplica) W intencji Parafian o Boże bł. w dziele budowy kościoła parafialnego

Piątek, 12 czerwca 

18.00

Sobota, 13 czerwca

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 14 czerwca (11 zwykła)

9.00 W int. Marii Pospychała w 4 r. urodzin

11.00

18.00 

Poniedziałek, 15 czerwca

18.00

Wtorek, 16 czerwca

18.00

Środa, 17 czerwca (św. Brata Alberta Chmielowskiego)

18.00

Czwartek, 18 czerwca (Procesja wokół kaplicy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 19 czerwca (Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00

Sobota, 20 czerwca (Niepokalanego Serca NMP)

18.00

Niedziela, 21 czerwca (12 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 22 czerwca (św. Jana Fishera i Tomasza More’a)

18.00

Wtorek, 23 czerwca

18.00

Środa, 24 czerwca (Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela)

18.00

Czwartek, 25 czerwca

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 26 czerwca

18.00

Sobota, 27 czerwca

16.00 Msza święta ślubna

18.00 + Marian Kąkolewski, Tadeusz Maciejewski (od rodziny)

Niedziela, 28 czerwca (13 zwykła)

9.00 + Wanda Pospychała w rocznicę śmierci

11.00

18.00

Poniedziałek, 29 czerwca (Uroczystość św. Piotra i Pawła)

18.00 

Wtorek, 30 czerwca (Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)

18.00

Środa, 1 lipca (św. Ottona)

19.00

Czwartek, 2 lipca

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 3 lipca (św. Tomasza Apostoła – I piątek)

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 4 lipca

19.00

Niedziela, 5 lipca (14 zwykła)

9.00

11.00

20.30 

Poniedziałek, 6 lipca (bł. Marii Teresy Ledóchowskiej)

19.00

Wtorek, 7 lipca

19.00

Środa, 8 lipca (św. Jana z Dukli)

19.00

Czwartek, 9 lipca (św. Augustyna Zhao Rong)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 10 lipca

19.00

Sobota, 11 lipca (św. Benedykta)

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 12 lipca (15 zwykła)

9.00

11.00

20.30

Poniedziałek, 13 lipca (św. Andrzeja Świerada i Benedykta)

19.00

Wtorek, 14 lipca (św. Kamila de Lellis)

19.00

Środa, 15 lipca (św. Bonawentury)

19.00

Czwartek, 16 lipca (NMP z Góry Karmel)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 lipca 

16.00 Msza święta ślubna

19.00

Sobota, 18 lipca (św. Szymona z Lipnicy)

19.00

Niedziela, 19 lipca (16 zwykła)

9.00

11.00

20.30

Poniedziałek, 20 lipca (bł. Czesława)

19.00 O potrzebne łaski dla p. Czesława z okazji imienin

Wtorek, 21 lipca

19.00

Środa, 22 lipca (św. Marii Magdaleny)

19.00 + rodzice: Halina, Marian, Irena, Edward

Czwartek, 23 lipca (św. Brygidy)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 lipca (św. Kingi)

19.00

Sobota, 25 lipca (św. Jakuba i św. Krzysztofa)

19.00

Niedziela, 26 lipca (17 zwykła)

9.00

11.00

20.30

Poniedziałek, 27 lipca

19.00

Wtorek, 28 lipca

19.00

Środa, 29 lipca (św. Marty)

19.00

Czwartek, 30 lipca (św. Piotra Chryzologa)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 31 lipca (św. Ignacego z Loyoli)

19.00

Sobota, 1 sierpnia (św. Alfonsa Marii Liguoriego)

19.00

Niedziela, 2 sierpnia (18 zwykła)

9.00

11.00

20.30

Poniedziałek, 3 sierpnia

19.00

Wtorek, 4 sierpnia (św. Jana Marii Vianneya)

19.00

Środa, 5 sierpnia 

19.00

Czwartek, 6 sierpnia (święto Przemienienia Pańskiego)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 7 sierpnia (I piątek)

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 sierpnia

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 9 sierpnia (19 zwykła)

9.00

11.00 Suma odpustowa

20.30

Poniedziałek, 10 sierpnia (św. Wawrzyńca)

19.00

Wtorek, 11 sierpnia (św. Klary)

19.00

Środa, 12 sierpnia (św. Joanny Franciszki de Chantal)

19.00

Czwartek, 13 sierpnia 

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 14 sierpnia (św. Maksymiliana Marii Kolbego)

19.00

Sobota, 15 sierpnia (Uroczystość Wniebowzięcia NMP )

9.00

11.00

19.00 W intencji Parafian

Niedziela, 16 sierpnia (20 zwykła)

9.00 W intencji o. Leszka w 50 r. urodzin

11.00

20.30

Poniedziałek, 17 sierpnia (św. Jacka Odrowąża)

19.00

Wtorek, 18 sierpnia

19.00

Środa, 19 sierpnia (św. Jana Eudesa)

19.00

Czwartek, 20 sierpnia (św. Bernarda)

19.00 Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 21 sierpnia (św. Piusa X)

19.00

Sobota, 22 sierpnia (NMP Królowej)

19.00 + dziadkowie:

Kazimiera, Lucjan, Wincenty, Wacława, Adam, Katarzyna, Józef, Salomea, Maciej

Niedziela, 23 sierpnia (21 zwykła)

9.00 W int. pp. Teresy i Janusza w rocznicę ślubu

11.00

20.30

Poniedziałek, 24 sierpnia (św. Bartłomieja Apostoła)

19.00

Wtorek, 25 sierpnia (Msza święta z Uroczystości NMP Częstochowskiej)

19.00

Środa, 26 sierpnia (Uroczystość)

9.00

11.00

20.30

Czwartek, 27 sierpnia (św. Moniki)

19.00

19.30 – 20.30 ? Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) ?

Piątek, 28 sierpnia (św. Augustyna)

19.00

Sobota, 29 sierpnia (Męczeństwo św. Jana Chrzciciela)

19.00 + Eugeniusz Piksa w 18 r. śmierci, + Leszek Piksa w 7 r. śmierci i zm. z rodziny

Niedziela, 30 sierpnia (22 zwykła)

9.00 + zm. rodzice: Botorowicz i Meller

11.00 + Piotr Nazaruk w rocznicę śmierci

20.30 + Małgorzata Gajda w 10 r. śmierci

Poniedziałek, 31 sierpnia

19.00

Wtorek, 1 września

18.00

Środa, 2 września

18.00

Czwartek, 3 września (św. Grzegorza Wielkiego)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 4 września (bł. Marii Stelli i Towarzyszek)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 5 września (św. Matki Teresy z Kalkuty)

18.00

Niedziela, 6 września (23 zwykła)

9.00

11.00

18.00 

Poniedziałek, 7 września 

18.00

Wtorek, 8 września

18.00

Środa, 9 września (św. Piotra Klawera)

18.00

Czwartek, 10 września

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 11 września

18.00

Sobota, 12 września (Najświętszego Imienia Maryi)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 13 września (24 zwykła)

9.00 + Franciszek Hornik w 4 r. śmierci

11.00

18.00

Poniedziałek, 14 września (święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

18.00

Wtorek, 15 września (24 zwykła)

18.00

Środa, 16 września (św. Korneliusza i Cypriana)

18.00

Czwartek, 17 września (św. Roberta Bellarmina i Zygmunta Szczęsnego Felińskiego)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 18 września (św. Stanisława Kostki)

18.00 

Sobota, 19 września (św. Januarego)

18.00

Niedziela, 20 września (25 zwykła)

9.00 W int. Mai Cassisi w 3 r. urodzin

11.00 + Janusz, Tomasz, Robert (od rodziny Czuba)

18.00

Poniedziałek, 21 września (św. Mateusza)

18.00

Wtorek, 22 września

18.00

Środa, 23 września (św. Pio z Pietrelciny)

18.00

Czwartek, 24 września

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 25 września (bł. Władysława z Gielniowa)

18.00

Sobota, 26 września (św. Kosmy i Damiana)

18.00

Niedziela, 27 września (26 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 28 września (św. Wacława)

18.00

Wtorek, 29 września

18.00

Środa, 30 września (św. Hieronima)

18.00

Czwartek, 1 października (św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 2 października (Świętych Aniołów Stróżów)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 3 października

18.00

Niedziela, 4 października (27 zwykła)

9.00 rez.

11.00

18.00

Poniedziałek, 5 października (św. Faustyny Kowalskiej)

18.00

Wtorek, 6 października (św. Brunona)

18.00 

Środa, 7 października (NMP Różańcowej)

18.00

Czwartek, 8 października

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 9 października (św. Dionizego)

18.00

Sobota, 10 października

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 11 października (28 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 12 października

18.00

Wtorek, 13 października

18.00

Środa, 14 października (św. Małgorzata Maria Alacoque)

18.00 

Czwartek, 15 października (św. Teresy od Jezusa)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 16 października (św. Jadwigi Śląskiej)

18.00

Sobota, 17 października (św. Ignacego Antiocheńskiego)

18.00

Niedziela, 18 października (29 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 19 października

18.00

Wtorek, 20 października

18.00

Środa, 21 października (bł. Jakuba Strzemię)

18.00

Czwartek, 22 października (św. Jana Pawła II)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 23 października (św. Jana Kapistrana)

18.00

Sobota, 24 października (św. Antoniego Marii Clareta)

18.00

Niedziela, 25 października (30 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 26 października

18.00

Wtorek, 27 października

18.00

Środa, 28 października (św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

18.00

Czwartek, 29 października

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 30 października

18.00

Sobota, 31 października (Msza święta z Ur. Wszystkich Świętych)

18.00

Niedziela, 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

9.00 (kaplica) W intencji Parafian

11.00 (cmentarz) W intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

? 18.00 (kaplica) ?

Poniedziałek, 2 listopada (Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych od 31.X.2019 do 31.X.2020 roku

Wtorek, 3 listopada

18.00

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Środa, 4 listopada (św. Karola Boromeusza)

18.00

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Czwartek, 5 listopada 

18.00 WKCH

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Piątek, 6 listopada

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Sobota, 7 listopada

18.00

18.45 ? Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych ?

Niedziela, 8 listopada (32 zwykła)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 9 listopada 

18.00

Wtorek, 10 listopada (św. Leona Wielkiego)

18.00

Środa, 11 listopada (św. Marcina z Tours i 101 rocznica odzyskania niepodległości)

9.00

11.00 rez.

18.00

Czwartek, 12 listopada (św. Jozafata)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 13 listopada (św. Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna)

18.00

Sobota, 14 listopada

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021)

Niedziela, 15 listopada (33 zwykła)

9.00 W int. pp. Teresy i Janusza w okazji urodzin

11.00

18.00

Poniedziałek, 16 listopada (św. Małgorzaty Szkockiej)

18.00

Wtorek, 17 listopada (św. Elżbiety Węgierskiej)

18.00

Środa, 18 listopada (bł. Karoliny Kózkówny)

18.00

Czwartek, 19 listopada

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 20 listopada (św. Rafała Kalinowskiego)

18.00 

Sobota, 21 listopada (Ofiarowanie NMP)

18.00 + Janusz (od żony z rodziną)

Niedziela, 22 listopada (Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 23 listopada (św. Klemensa I)

18.00

Wtorek, 24 listopada (św. Andrzeja Dung-Lac i tow.)

18.00

Środa, 25 listopada (św. Katarzyny Aleksandryjskiej)

18.00

Czwartek, 26 listopada

18.00

Piątek, 27 listopada

18.00

Sobota, 28 listopada

18.00

Niedziela, 29 listopada (I Adwentu)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 30 listopada (św. Andrzeja Apostoła)

18.00

Wtorek, 1 grudnia

18.00

Środa, 2 grudnia

18.00

Czwartek, 3 grudnia (św. Franciszka Ksawerego)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 4 grudnia (św. Barbary)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 5 grudnia

18.00

Niedziela, 6 grudnia (II Adwentu)

9.00 W int. o. Wiesława Nazaruka OMI z okazji imienin

11.00

18.00

Poniedziałek, 7 grudnia (św. Ambrożego)

18.00

Wtorek, 8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

18.00

Środa, 9 grudnia

18.00

Czwartek, 10 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 11 grudnia (św. Damazego I)

18.00

Sobota, 12 grudnia (NMP z Guadalupe)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021)

Niedziela, 13 grudnia (III Adwentu)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 14 grudnia (św. Jana od Krzyża)

18.00

Wtorek, 15 grudnia

18.00

Środa, 16 grudnia

18.00

Czwartek, 17 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 18 grudnia

18.00

Sobota, 19 grudnia

18.00

Niedziela, 20 grudnia (IV Adwentu)

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 21 grudnia (św. Piotra Kanizjusza)

18.00

Wtorek, 22 grudnia

18.00

Środa, 23 grudnia

18.00

Czwartek, 24 grudnia (Wigilia Narodzenia Pańskiego)

22.00 W intencji Parafian

24.00 W intencji Parafian

Piątek, 25 grudnia (Narodzenie Pańskie)

9.00

11.00

Sobota, 26 grudnia (św. Szczepana)

9.00

11.00

18.00

Niedziela,  27 grudnia

9.00

11.00

18.00

Poniedziałek, 28 grudnia (I dzień kolędy)

8.00

Wtorek, 29 grudnia

8.00

Środa, 30 grudnia

8.00

Czwartek, 31 grudnia (św. Sylwestra I papieża)

16.00 W intencji Parafian z dziękczynieniem za kończący się 2020r.

Piątek, 1 stycznia 2021r. (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki)

11.00

18.00

Biuro parafialne

Dokładne dni i godziny otwarcia biura parafialnego zamieszczone są w zakładce Aktualności / Ogłoszenia duszpasterskie
W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny / smsowy (tel. 665 381 212)
Z pamięcią - ks. Tomasz Ibsz

Spowiedź święta

Poniedziałek - Piątek:30 minut przed Mszą św.
Sobota - Niedziela:15 minut przed Mszą św.

Nabożeństwa

Msze święte
niedzielne:
sobota18:00
niedziela9:00 (dla dorosłych)
11:00 (dla dzieci)
18:00 (wieczorna)
w dni powszednie:18:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa:18:30
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
niedziela:8:30
Nabożeństwa majowe i czerwcowe
18:30
Nabożeństwa różańcowe (październik)
17:30
Wymienianki - modlitwa za zmarłych:

a) jednorazowe (XI) - od poniedziałku do piątku w trakcie Mszy św. (potwierdzenie w ogłoszeniach duszpasterskich)

b) roczne (od XI do X roku następnego): - każda 2 sobota m-ca (comiesięczna modlitwa różańcowa i 12 Mszy św. Można do nich dołączyć kiedykolwiek. Składamy je w biurze parafialnym).

Adoracje przed Najświętszym Sakramentem
I czwartek miesiąca
I sobota miesiąca
Informacja w ogłoszeniach duszpasterskich Aktualności / Ogłoszenia duszpasterskie
Spotkania i katechezy dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
informacja w ogłoszeniach duszpasterskich
Spotkania dla rodziców i dzieci komunijnych
informacja w ogłoszeniach duszpasterskich

Facebook