Intencje 2020

Wszelkie błędy w intencjach proszę zgłaszać w zakrystii przed zamówioną Mszą świętą.

Legenda:

* Ad dantis – intencja otrzymana od innego proboszcza do odprawienia w naszej parafii,

kiedy danego dnia nie ma u nas parafialnej intencji.

W miejsce Ad dantis lub zmarłego kapłana zawsze może być odprawiona intencja parafialna,

(Ad dantis i modlitwa za zmarłego kapłana zostaje wtedy przesunięta na inny czas, kiedy nie ma intencji parafialnej).

———————————————————————————————————————————————

Kochani Parafianie. Wszystkie Msze św. (intencje mszalne) odprawiane są wg planu.

Na Mszy św. może być tylko 5 osób (pierwszeństwo ma rodzina, która zamówiła intencję).

Siadamy w ławkach zachowując min metr odstępu od innych uczestników modlitwy.

Komunia św. dla osób, które skorzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy św., w sobotę i niedzielę o g. 17.50

Chęć przyjęcia Komunii św. sygnalizujemy od strony biura parafialnego. Tam też zostanie ona udzielona.    

Pamiętam w modlitwie – ks. Tomasz

———————————————————————————————————————————————

Sobota, 28 marca

18.00 + Zbigniew Sroka (od żony Narcyzy)

Niedziela, 29 marca (V Wielkiego Postu)

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

9.00 W intencji Parafian

11.00 + Barbara Ciuksza w 15 r. śmierci (od męża)

17.50 Komunia święta dla Parafian, którzy nie wezmą udziału w liturgii Mszy św. niedzielnej.

Chęć przyjęcia Komunii św. sygnalizujemy od strony biura parafialnego. Tam też zostanie ona udzielona.

18.00 + Marianna i zm. rodzice Wojda

19.00 Msza św. (transmisja w internecie)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Poniedziałek, 30 marca

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

18.00 + Łucja

19.20 – 20.20 Spowiedź św. („na krańcach dużego stołu” – salka)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Wtorek, 31 marca

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

18.00 + Piotr Sklepik (od Renaty z rodziną)

19.20 – 20.20 Spowiedź św. („na krańcach dużego stołu” – salka)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Środa, 1 kwietnia 

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

18.00 + Jadwiga Tomaszewska (od mieszkańców Zjednoczenia 298)

19.20 – 20.20 Spowiedź św. („na krańcach dużego stołu” – salka)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Czwartek, 2 kwietnia (św. Franciszka z Pauli)

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

18.00 rez. WKCH

19.20 – 20.20 Spowiedź św. („na krańcach dużego stołu” – salka)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Piątek, 3 kwietnia (I piątek miesiąca)

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

17.15 – 17.50 Pierwszopiątkowa spowiedź św. dla dzieci („na krańcach duzego stołu” – salka) i Komunia św.

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

20.00 Droga krzyżowa (transmisja)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza. Proszę w tym czasie, o łączenie się ze mną w modlitwie

poprzez transmisję na żywo przez fb lub stronę www naszej parafii (w Waszych domach).

I sobota miesiąca, 4 kwietnia

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy (prywatne odprawienie nabożeństwa fatimskiego)

17.50 Komunia święta dla Parafian, którzy nie wezmą udziału w liturgii Mszy św. niedzielnej.

Chęć przyjęcia Komunii św. sygnalizujemy od strony biura parafialnego. Tam też zostanie ona udzielona.

18.00 Msza święta wynagradzająca za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność,

wzgardę, a nawet nienawiść wobec Niepokalanej Matki

19.20 – 20.20 Spowiedź św. („na krańcach dużego stołu” – salka)

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub www naszej parafii

Niedziela, 5 kwietnia (Niedziela Palmowa Męki Pańskiej)

8.00 – 18.00 Prywatna modlitwa Parafian w kaplicy

9.00 + Bolesław Buczkowski w 31 r. śmierci

11.00 + Leokadia, Władysław Grzeszczak (od córki z rodziną)

17.50 Komunia święta dla Parafian, którzy nie wezmą udziału w liturgii Mszy św. niedzielnej.

Chęć przyjęcia Komunii św. sygnalizujemy od strony biura parafialnego. Tam też zostanie ona udzielona.

18.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Katarzyny z ok 4 urodzin

20.30 Prywatna modlitwa różańcowa ks. Proboszcza w kaplicy w intencji ochrony przed chorobami,

za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Was Kochani, proszę o łączenie się ze mną w modlitwie w Waszych domach

poprzez transmisję na żywo przez fb lub stronę www naszej parafii

Wielki Poniedziałek, 6 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00 + Zbigniew Sroka (od mieszkańców Zjednoczenia 296, intencja 1 z 3)

Wielki Wtorek, 7 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00 + Marian Meller (od rodziny Botorowicz i Kwiateckich)

Wielka Środa, 8 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

18.00 + Henryk Kawiak

Wielki Czwartek, 9 kwietnia (Dzień Ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa)

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Jutrznia

19.00 Msza Wieczerzy Pańskiej – O dar nowych powołań kapłańskich z naszej parafii

i o wszelkie potrzebne łaski dla o. Leszka

Wielki Piątek, 10 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

19.00 Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 11 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

21.00 W intencji Parafian

Niedziela Wielkanocna, 12 kwietnia (Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego)

11.00 + Stanisława Nazaruk w rocznicę śmierci

12.30 + Bożena, Marian Migdał (od syna z rodziną)

Poniedziałek Wielkanocny, 13 kwietnia

9.00 + Renata Niemczyk, Zygmunt i Grzegorz Szelc

11.00 + Henryk Kępa w 14 r. śmierci

18.00 + Genowefa Mizgała

Wtorek, 14 kwietnia

18.00 W intencji Ewy (8 rocznica urodzin), Hanię i Pawła (5 rocznica urodzin)

Środa, 15 kwietnia

18.00 + Zbigniew Sroka (od mieszkańców Zjednoczenia 296, intencja 2 z 3)

Czwartek, 16 kwietnia

18.00 + Maria Szymankiewicz

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 kwietnia

18.00 + zm. z rodz. Zielewskich i Bonów

Sobota, 18 kwietnia

16.15 W intencji p. Anieli w 90 r. urodzin

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 19 kwietnia (II Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego)

9.00 + Stanisław Rembek w 15 r. śm, + Mirosław Rembek w 11 r. śm. i zm. rodzice

11.00 rez.

18.00 + Zbigniew Sroka (od córki Małgorzaty z rodziną)

Poniedziałek, 20 kwietnia

18.00 + Zdzisława Rymarska (od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 21 kwietnia (św. Anzelma)

18.00 + Magdalena Orwat w 33 rocznicę urodzin (od brata z żoną i dziećmi)

Środa, 22 kwietnia

18.00 + Marzena Botorowicz i zm. z rodziny

Czwartek, 23 kwietnia (św. Wojciecha)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od siostry z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 kwietnia (św. Jerzego)

18.00 + Marian Meller (od rodziny Sroków)

Sobota, 25 kwietnia

18.00 + Waldemar Forysiak (od Wacława – 1 z 2 zamówionych)

Niedziela, 26 kwietnia (III Wielkanocna)

9.00 + Marek i + Marzena (imieninowa – od rodziny)

11.00 + Stanisław w 19 r. śmierci i zm. rodzice z obojga stron

18.00 + Wiktoria, Czesław, Ryszard, Danuta Senger , Henryk, Maria, Wacław, Witold Łontka (od rodziny)

Poniedziałek, 27 kwietnia

18.00 + zm. nauczyciele i pracownicy Szkoły podstawowej w Bolechowie

Wtorek, 28 kwietnia (św. Piotra Chanel)

18.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża oraz wstawiennictwo św. Rity z ok 1 r. urodzin

Środa, 29 kwietnia (św. Katarzyny ze Sieny)

18.00 + Stanisław Błażejak (od uczestników pogrzebu)

Czwartek, 30 kwietnia (św. Piusa V)

18.00 + Irena i zmarli z obojga stron (od męża z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 1 maja (św. Józefa, rzemieślnika)

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 2 maja (św. Atanazego)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach

i za wszystkie grzechy, które ranią Jej Niepokalane serce.

Niedziela, 3 maja (IV Wielkanocna)

9.00 + Edmund, Marianna, Tadeusz Kulesza

11.00 + Zbigniew Sroka (od mieszkańców Zjednoczenia 296, intencja 3 z 3)

18.00 + zm. z rodz. Kubiaków i Podemskich

Poniedziałek, 4 maja (Uroczystość NMP Królowej Polski)

9.00?

11.00?

18.00 + Maria, Ignacy i zm. z rodziny

Wtorek, 5 maja (św. Stanisława)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od uczestników pogrzebu)

Środa, 6 maja (śww. Apostołów Filipa i Jakuba)

18.00 + Monika Botorowicz i zm. z rodziny

Czwartek, 7 maja (NMP Matki Łaski Bożej)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 8 maja (św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski)

18.00 + Stanisław Zbierski (od córki z rodziną)

Sobota, 9 maja 

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 10 maja (V Wielkanocna)

9.00 + Marian Meller (od rodziny Strojnych)

11.00 I Komunia święta (szkoła publiczna)

18.00 + Zygmunt Stoiński w 8 r. śmierci oraz za zmarłych z całej rodziny

Poniedziałek, 11 maja

18.00 + Marian Pydziński (od żony)

Wtorek, 12 maja (św. Nereusza)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od mieszkańców Zjednoczenia 292, intencja 1 z 3)

Środa, 13 maja (NMP Fatimskiej)

18.00 lub 20.00 Nabożeństwo Fatimskie

Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Niepokalanie Poczętej Maryi – od Parafian

Czwartek, 14 maja (św. Macieja Apostoła)

18.00 W intencji rodziców o opiekę MB i Boże błogosławieństwo

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 15 maja 

18.00 + Zofia Żymirska i zm. z rodziny

Sobota, 16 maja (św. Andrzeja Boboli)

18.00 + Zofia Milczarek (od Zdzisławy z rodziną)

Niedziela, 17 maja (6 Wielkanocna)

9.00 + Anna, Władysław, Jerzy, Jan, Henryk i zm. z rodziny Półtorak (od rodziny)

11.00 + Andrzej Tupikowski (od Magdy z dziewczynkami)

18.00 + Krystyna, Stanisław Błażejak (od wnuków i prawnuków)

Poniedziałek, 18 maja (św. Jana I, pap)

18.00 + Jadwiga Pidek (od kolegów męża z siatkówki)

Wtorek, 19 maja

18.00 + Waldemar Forysiak (od sąsiadów ze Zjednoczenia 14)

Środa, 20 maja (św. Bernardyna ze Sieny)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od rodziny Banak i Koniecznych)

Czwartek, 21 maja (św. Jana Nepomucena)

18.00 W intencji o. Leszka w 4 r. święceń kapłańskich

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 22 maja (św. Rity z Cascia)

18.00 + Marian Jurek (od syna z rodziną)

Sobota, 23 maja

18.00 + Henryk Lorek w 14 r. śmierci

Niedziela, 24 maja (Uroczystość – Wniebowstąpienie Pańskie)

9.00 + Danuta i Wiktor Stencel

11.00 W 15 rocznicę święceń kapłańskich ks. Tomasza (od Parafian)

18.00 + Zofia Spich w 10 r. śmierci (z okazji imienin i Dnia Matki)

Poniedziałek, 25 maja (św. Bedy Czcigodnego)

18.00 + Arleta Rokitnicka

Wtorek, 26 maja (św. Filipa Nereusza)

18.00 + Adela Balun, Zofia Łajp, Maria, Jerzy Frąckowiak

Środa, 27 maja (św. Augustyna z Canterbury)

18.00 + Edmund Antczak w 3 r. śmierci

Czwartek, 28 maja

18.00 + Jadwiga Pidek (od uczestników pogrzebu)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 29 maja (św. Urszuli Ledóchowskiej)

18.00 + Waldemar Forysiak (od Wacława – 2 z 2 zamówionych)

Sobota, 30 maja

12.00 Msza święta chrzcielna

18.00 + Marianna Berkowska w 11 r. śm. i + Zenon Berkowski w 13 r. śm. (od dzieci z rodzinami)

Niedziela, 31 maja (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

9.00 + Genowefa, Jan, Władysław, Kazimierz, Adam

11.00 + Zbigniew Sroka (od syna Janusza z rodziną)

18.00 + Tadeusz Kulesza i zm. rodzice

Poniedziałek, 1 czerwca (święto NMP Matki Kościoła, początek okresu zwykłego)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od mieszkańców Zjednoczenia 292, intencja 2 z 3)

Wtorek, 2 czerwca (św. Marcelina i Piotra)

18.00 + Jadwiga Pidek (od mieszkańców Zjednoczenia 301 – intencja 1 z 3)

Środa, 3 czerwca (św. Karola Lwangi i Towarzyszy)

18.00 + Krystyna i Marian Meller (od dzieci z rodzinami)

Czwartek, 4 czerwca (Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – I czwartek)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 5 czerwca (św. Bonifacego – I piątek)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 6 czerwca

18.00 + Henryk Szafrański w 5 r. śmierci, Elżbieta Perlicjan oraz zm. rodzice z obu stron (od rodziny)

Niedziela, 7 czerwca (Uroczystość Trójcy Przenajświętszej)

9.00 + Maciej w 79 r. śmierci i Antoni w 42 r. śmierci

11.00 + Brunon Ciechanowski w 26 r. śmierci (od córki Elżbiety z rodziną)

18.00 + Wiesława w 5 r. śmierci i Irena w 65 r. śmierci

Poniedziałek, 8 czerwca (św. Jadwigi Królowej)

18.00 rez. Botorowicz

Wtorek, 9 czerwca (św. Efrema)

18.00 

Środa, 10 czerwca (Msza święta z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało)

18.00

Czwartek, 11 czerwca (Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało)

8.00 (kaplica) W intencji Parafian o Boże bł. w dziele budowy kościoła parafialnego

Piątek, 12 czerwca 

18.00 Z okazji 90 r. urodzin Narcyzy (od dzieci z rodzinami)

Sobota, 13 czerwca

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 14 czerwca (11 zwykła)

9.00 W int. Marii Pospychała w 4 r. urodzin

11.00 + Pelagia, Alfred Kawiak i zm. z rodz. Kawiak i Marcinkowskich

18.00 + Stanisław Jakubowski w 38 r. śmierci (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 15 czerwca

18.00 + Witold Barłoga

Wtorek, 16 czerwca

18.00 + Izabela Szaumkesel (od mieszkańców Zjednoczenia 292, intencja 3 z 3)

Środa, 17 czerwca (św. Brata Alberta Chmielowskiego)

18.00 + Jadwiga Pidek (od mieszkańców Zjednoczenia 301 – intencja 2 z 3)

Czwartek, 18 czerwca (Procesja wokół kaplicy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała)

18.00 + Zdzisława Rymarska (od wnuków: Pauliny i Łukasza z rodzinami)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 19 czerwca (Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00 + Wanda Pospychała

Sobota, 20 czerwca (Niepokalanego Serca NMP)

18.00 + Janina, Jan, Ryszard i Nina Jóźwiak

Niedziela, 21 czerwca (12 zwykła)

9.00 + Antoni (od żony z rodziną)

11.00 + Romuald Soroczyński (od żony i dzieci)

18.00 + Henryk Łontka (z okazji dnia Ojca)

Poniedziałek, 22 czerwca (św. Jana Fishera i Tomasza More’a)

18.00

Wtorek, 23 czerwca

18.00 + Zbigniew Sroka (od syna Pawła z rodziną)

Środa, 24 czerwca (Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela)

18.00 + Wanda, Jerzy, Adam Kośmiccy

Czwartek, 25 czerwca

18.00 + Witold, Władysław, Florentyna Barłoga, Lidia Mazur

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 26 czerwca

18.00 + Piotr Kucharczyk

Sobota, 27 czerwca

16.00 Msza święta ślubna

18.00 + Marian Kąkolewski, Tadeusz Maciejewski (od rodziny)

Niedziela, 28 czerwca (13 zwykła)

9.00 W intencji Katarzyny z okazji urodzin

11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny

18.00 + Zofia, Kazimierz Milczarek (od córki z rodziną)

Poniedziałek, 29 czerwca (Uroczystość św. Piotra i Pawła)

18.00 + Lidia Kruszczyńska w 1 r. śmierci (od męża z rodziną)

Wtorek, 30 czerwca (Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)

18.00 + Jerzy

Środa, 1 lipca (św. Ottona)

19.00 + Zdzisława Rymarska (od pracowników Punktu pocztowego w Komornikach)

Czwartek, 2 lipca

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 3 lipca (św. Tomasza Apostoła – I piątek)

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 4 lipca

19.00 + Franciszek Marszałek w 13 r. śmierci

Niedziela, 5 lipca (14 zwykła)

9.00 + Aleksandra Klimczak w 10 r. śmierci i + Władysław Szopiński w 22 r. śmierci (od rodziny)

11.00 + Zbigniew Sroka (od uczestników pogrzebu)

20.30 + Andrzej Tupikowski (od Joli, Zbyszka z Justyną)

Poniedziałek, 6 lipca (bł. Marii Teresy Ledóchowskiej)

19.00 + Jadwiga Pidek (od mieszkańców Zjednoczenia 301 – intencja 3 z 3)

Wtorek, 7 lipca

19.00

Środa, 8 lipca (św. Jana z Dukli)

19.00 W intencji Beaty i Bogdana w 25 rocznicę ślubu

Czwartek, 9 lipca (św. Augustyna Zhao Rong)

19.00 + Piotr w 19 r. śmierci (od żony z rodziną)

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 10 lipca

19.00

Sobota, 11 lipca (św. Benedykta)

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 12 lipca (15 zwykła)

9.00 + Natalia

11.00 + Helena, Franciszek, Lidia Świtała (od syna i brata z rodziną)

20.30 + Henryk Łontka (urodzinowo – imieninowa)

Poniedziałek, 13 lipca (św. Andrzeja Świerada i Benedykta)

19.00

Wtorek, 14 lipca (św. Kamila de Lellis)

19.00

Środa, 15 lipca (św. Bonawentury)

19.00 W intencji Oli i Stasia z okazji 6 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i wstawiennictwo Matki Bożej

Czwartek, 16 lipca (NMP z Góry Karmel)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 lipca 

16.00 Msza święta ślubna

19.00 + Jadwiga Pidek (od Klubu Seniora „Dębowy Liść”.)

Sobota, 18 lipca (św. Szymona z Lipnicy)

19.00 + Marian Meller (od rodziny Piksa)

Niedziela, 19 lipca (16 zwykła)

9.00 W intencji Justyny z okazji urodzin

11.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Piotrka z ok 1 urodzin

20.30 + Alina Marcinkowska (od Gabrysi, Tosi, Bogusi z mamą)

Poniedziałek, 20 lipca (bł. Czesława)

19.00 O potrzebne łaski dla p. Czesława z okazji imienin

Wtorek, 21 lipca

19.00

Środa, 22 lipca (św. Marii Magdaleny)

19.00 + rodzice: Halina, Marian, Irena, Edward

Czwartek, 23 lipca (św. Brygidy)

19.00 + Krystyna, Grzegorz i zm. z rodziny

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 lipca (św. Kingi)

19.00 + Bożena Ząbek w 3 r. śmierci (od syna z rodziną)

Sobota, 25 lipca (św. Jakuba i św. Krzysztofa)

19.00 + Zdzisława Rymarska (od córki z rodziną)

Niedziela, 26 lipca (17 zwykła)

9.00 + Maksymilian Gajda w 40 r. śmierci i zm. z rodziny

11.00

20.30

Poniedziałek, 27 lipca

19.00

Wtorek, 28 lipca

19.00

Środa, 29 lipca (św. Marty)

19.00 + Władysław w 6 r. śmierci (od córki z rodziną)

Czwartek, 30 lipca (św. Piotra Chryzologa)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 31 lipca (św. Ignacego z Loyoli)

19.00

Sobota, 1 sierpnia (św. Alfonsa Marii Liguoriego)

19.00 + Piotr Książkowski w 7 r. śmierci i zm. rodzice z obojga stron (od żony)

Niedziela, 2 sierpnia (18 zwykła) 

9.00 + Teresa Cicharo w 1 rocznicę śmierci (od wnuków)

11.00 + Edmund Wiśniewski w 2 r. śmierci (od rodziny)

20.30 + Helena Kępa w 3 r. śmierci

Poniedziałek, 3 sierpnia

19.00

Wtorek, 4 sierpnia (św. Jana Marii Vianneya)

19.00

Środa, 5 sierpnia 

19.00 Rez. Niedzielscy

Czwartek, 6 sierpnia (święto Przemienienia Pańskiego)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 7 sierpnia (I piątek)

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 sierpnia

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 9 sierpnia (19 zwykła)

9.00 + Renata Niemczyk

11.00 Suma odpustowa

20.30 + Teodor Drabikowski w 10 r. śmierci (od żony Anny i córek z rodzinami)

Poniedziałek, 10 sierpnia (św. Wawrzyńca)

19.00

Wtorek, 11 sierpnia (św. Klary)

19.00

Środa, 12 sierpnia (św. Joanny Franciszki de Chantal)

19.00 + Mieczysław, Józefa i Stanisław

Czwartek, 13 sierpnia 

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 14 sierpnia (św. Maksymiliana Marii Kolbego)

19.00

Sobota, 15 sierpnia (Uroczystość Wniebowzięcia NMP )

9.00

11.00 + Jan Najda w 4 r. śmierci (od żony z rodziną)

19.00 W intencji Parafian

Niedziela, 16 sierpnia (20 zwykła)

9.00 W intencji o. Leszka w 50 r. urodzin

11.00 W 2 r. śmierci + Marianny Hul i + Jerzego Kukulskiego

20.30 + Basia Piniarska w 10 r. śmierci

Poniedziałek, 17 sierpnia (św. Jacka Odrowąża)

19.00

Wtorek, 18 sierpnia

19.00 + Lidia Kruszczyńska w dniu 61 rocznicy urodzin (od męża z rodziną)

Środa, 19 sierpnia (św. Jana Eudesa)

19.00

Czwartek, 20 sierpnia (św. Bernarda)

19.00 Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 21 sierpnia (św. Piusa X)

19.00

Sobota, 22 sierpnia (NMP Królowej)

19.00 + dziadkowie:

Kazimiera, Lucjan, Wincenty, Wacława, Adam, Katarzyna, Józef, Salomea, Maciej

Niedziela, 23 sierpnia (21 zwykła)

9.00 W int. pp. Teresy i Janusza w rocznicę ślubu

11.00 + Marian Rokitnicki

20.30 + Mieczysław Jabłonowski w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 24 sierpnia (św. Bartłomieja Apostoła) 

19.00

Wtorek, 25 sierpnia (Msza święta z Uroczystości NMP Częstochowskiej)

19.00

Środa, 26 sierpnia (Uroczystość)

9.00

11.00 O Boże bł. dla Kuby w 15 r. urodzin i Heleny w 2 r. urodzin (od dziadków)

20.30

Czwartek, 27 sierpnia (św. Moniki)

19.00

19.30 – 20.30 ? Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) ?

Piątek, 28 sierpnia (św. Augustyna)

19.00 W 50 r. ślubu pp. Janiny i Jerzego Nożyńskich

Sobota, 29 sierpnia (Męczeństwo św. Jana Chrzciciela)

19.00 + Eugeniusz Piksa w 18 r. śmierci, + Leszek Piksa w 7 r. śmierci i zm. z rodziny

Niedziela, 30 sierpnia (22 zwykła)

9.00 + zm. rodzice: Botorowicz i Meller

11.00 + Piotr Nazaruk w rocznicę śmierci

20.30 + Małgorzata Gajda w 10 r. śmierci

Poniedziałek, 31 sierpnia

19.00

Wtorek, 1 września

18.00 + Maria w 20 rocznicę śmierci, Walenty, Mieczysław, Lucyna i zm. z rodz. Surlas

Środa, 2 września

18.00 + Stefan Żymirski i zm. z rodziny

Czwartek, 3 września (św. Grzegorza Wielkiego)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 4 września (bł. Marii Stelli i Towarzyszek)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 5 września (św. Matki Teresy z Kalkuty)

18.00 Z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Andrzeja (z okazji urodzin)

Niedziela, 6 września (23 zwykła)

9.00 + Zofia, Kazimierz Milczarek (od córki z rodziną)

11.00 rez. Serdyńscy

18.00 + Zenon Kubiak w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 7 września 

18.00

Wtorek, 8 września

18.00 + Maria Mizgała w 40 r. śmierci i Franciszka (k) Kosińska w 46 r. śmierci

Środa, 9 września (św. Piotra Klawera)

18.00

Czwartek, 10 września

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 11 września

18.00 + zm. nauczyciele i pracownicy Szkoły podstawowej w Bolechowie

Sobota, 12 września (Najświętszego Imienia Maryi)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 13 września (24 zwykła)

9.00 + Franciszek Hornik w 4 r. śmierci

11.00 + Teresa Pniewska (od córki z rodziną)

18.00 + Wacław (urodzinowo-imieninowa) od syna z rodziną

Poniedziałek, 14 września (święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

18.00

Wtorek, 15 września (24 zwykła)

18.00

Środa, 16 września (św. Korneliusza i Cypriana)

18.00

Czwartek, 17 września (św. Roberta Bellarmina i Zygmunta Szczęsnego Felińskiego)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 18 września (św. Stanisława Kostki)

18.00 

Sobota, 19 września (św. Januarego)

18.00 + Czesław Śliwiński (od żony i córki z rodziną)

Niedziela, 20 września (25 zwykła)

9.00 W int. Mai Cassisi w 3 r. urodzin

11.00 + Janusz, Tomasz, Robert (od rodziny Czuba)

18.00 W 60 r. urodzin Anny

Poniedziałek, 21 września (św. Mateusza)

18.00

Wtorek, 22 września

18.00

Środa, 23 września (św. Pio z Pietrelciny)

18.00 O zdrowie, opiekę Bożą, Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Franciszka z ok 6 urodzin

Czwartek, 24 września

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 25 września (bł. Władysława z Gielniowa)

18.00 + Franciszek Wójcik w 32 r. śmierci (od syna z rodziną)

Sobota, 26 września (św. Kosmy i Damiana)

18.00 + Henryk Bondyra w 4 r. śmierci (w dniu urodzin) od rodziny

Niedziela, 27 września (26 zwykła)

9.00 W int. pp. Krystyny i Stanisława w 6 r. ślubu z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błog.

11.00 + Zygmunt Szelc

18.00 1) + Henryk, Maria, Wacław, Witold Łontka, Wiktoria, Czesław, Ryszard, Danuta Senger (od rodziny)

2) + Stanisław Jabłoński w 15 r. śmierci i zm. rodzice z obojga stron (od żony z synami i ich rodzinami)

Poniedziałek, 28 września (św. Wacława)

18.00 + Henryk Sobczak

Wtorek, 29 września

18.00

Środa, 30 września (św. Hieronima)

18.00 + Teresa Jurek w 2 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Czwartek, 1 października (św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 2 października (Świętych Aniołów Stróżów)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 3 października

18.00 + Irena, Roman, Janusz Borowscy

Niedziela, 4 października (27 zwykła)

9.00 W intencji Marty w 1 rocznicę urodzin

11.00 + Natalia, Krystyna, Józef Wancek

18.00 + Bronisław Pietrzak w 18 r. śmierci (od syna z rodziną)

Poniedziałek, 5 października (św. Faustyny Kowalskiej)

18.00

Wtorek, 6 października (św. Brunona)

18.00 

Środa, 7 października (NMP Różańcowej)

18.00 + Grzegorz Szelc

Czwartek, 8 października

18.00 + Teresa Jurek (urodzinowa – od męża z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 9 października (św. Dionizego)

18.00

Sobota, 10 października

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2019/2020)

Niedziela, 11 października (28 zwykła)

9.00 + Marek Czerwiński w 3 r. śmierci (od żony z dziećmi)

11.00 + Stanisław Janicki w 26 rocznicę śmierci (od żony z rodziną)

18.00 rez. R. Żymirska

Poniedziałek, 12 października

18.00

Wtorek, 13 października

18.00

Środa, 14 października (św. Małgorzata Maria Alacoque)

18.00 + Stanisława Królikowska w 25 rocznicę śmierci

Czwartek, 15 października (św. Teresy od Jezusa)

18.00 + Jadwiga i Aleksander Zalewscy (od córki z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 16 października (św. Jadwigi Śląskiej)

18.00

Sobota, 17 października (św. Ignacego Antiocheńskiego)

18.00 + Józef Strony w 19 rocznicę śmierci (od syna z rodziną), + Zofia Prusak w 17 rocznicę śmierci (od brata z rodziną)

Niedziela, 18 października (29 zwykła)

9.00 W intencji żywych i zmarłych członków II Koła Różańcowego

11.00 + Janina, Jan i zm. rodzice z obydwu stron

18.00 + Henryk Łontka w 2 r. śmierci

Poniedziałek, 19 października

18.00 + Urszula i Stanisław

Wtorek, 20 października

18.00

Środa, 21 października (bł. Jakuba Strzemię)

18.00

Czwartek, 22 października (św. Jana Pawła II)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 23 października (św. Jana Kapistrana)

18.00

Sobota, 24 października (św. Antoniego Marii Clareta)

18.00 + Cecylia, Michał, Danuta oraz pozostali zmarli z tych rodzin

Niedziela, 25 października (30 zwykła)

9.00 + Jerzy, Karolina, Janina, Leokadia, Gabriel

11.00 + Bernard Tomaszewski w 12 r. śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony i syna z rodziną)

18.00 + Wanda, Franciszek Jasnoch (od rodziny)

Poniedziałek, 26 października

18.00

Wtorek, 27 października

18.00

Środa, 28 października (św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

18.00 + Piotr Sklepik w 4 r. śmierci  (od Renaty z rodziną)

Czwartek, 29 października

18.00 + Zofia w 25 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 30 października

18.00 + Anna, Roman Szelc i zm. z rodz. Szelc i Węklar

Sobota, 31 października (Msza święta z Ur. Wszystkich Świętych)

18.00 + Adela Balun i zm. z rodz. Sokołowskich

Niedziela, 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

9.00 (kaplica) W intencji Parafian

11.00 (cmentarz) W intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

Poniedziałek, 2 listopada (Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych od 1.XI.2019 do 1.XI.2020 roku

Wtorek, 3 listopada

18.00 + Piotr i zmarli z obu stron rodzin (od żony z rodziną)

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Środa, 4 listopada (św. Karola Boromeusza)

18.00 + Leokadia, Władysław Grzeszczak

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Czwartek, 5 listopada 

18.00 WKCH

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Piątek, 6 listopada

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Sobota, 7 listopada

18.00 + Henryka Karpowicz, Czesław Spich i zm. rodzice z obojga stron

Po Mszy św. – Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych?

Niedziela, 8 listopada (32 zwykła)

9.00 + Zofia Milczarek w 1 r. śmierci (od córki z mężem i wnuczkami)

11.00 O opiekę Matki Bożej dla Franciszka w 7 r. urodzin (od dziadków)

18.00 + Paweł Kubiak w 8 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obojga stron (od żony z córkami)

Poniedziałek, 9 listopada 

18.00 + Elżbieta i Halina

Wtorek, 10 listopada (św. Leona Wielkiego)

18.00

Środa, 11 listopada (św. Marcina z Tours i 102 rocznica odzyskania niepodległości)

9.00 + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc, zm. z rodz. Szelc i Kawiak

11.00 W intencji Ojczyzny

Czwartek, 12 listopada (św. Jozafata)

18.00 + Witold Barłoga

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 13 listopada (św. Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna)

18.00 + Stanisław z okazji imienin i zm. rodzice z obojga stron

Sobota, 14 listopada

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021)

Niedziela, 15 listopada (33 zwykła)

9.00 W int. pp. Teresy i Janusza z okazji urodzin

11.00 + Władysław, Leokadia, Maria, Kazimierz Chojno

18.00 + Janina, Franciszek Skrzypczak i zm. z rodziny (od syna z rodziną)

Poniedziałek, 16 listopada (św. Małgorzaty Szkockiej)

18.00 + Franciszek Gembalski, Apolonia, Franciszek Kuberscy i zm. z rodziny

Wtorek, 17 listopada (św. Elżbiety Węgierskiej)

18.00

Środa, 18 listopada (bł. Karoliny Kózkówny)

18.00

Czwartek, 19 listopada

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 20 listopada (św. Rafała Kalinowskiego)

18.00 

Sobota, 21 listopada (Ofiarowanie NMP)

18.00 + Janusz (od żony z rodziną)

Niedziela, 22 listopada (Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

9.00 + Bronisława, Helena Awracewicz

11.00 + Marta, Kazimierz Walkowiak

18.00 + Cecylia, Elżbieta, Franciszek i Edmund (imieninowa)

Poniedziałek, 23 listopada (św. Klemensa I)

18.00 + Genowefa Mizgała (urodzinowa)

Wtorek, 24 listopada (św. Andrzeja Dung-Lac i tow.)

18.00 W intencji Stanisława w 70 rocznicę urodzin (od żony z dziećmi i ich rodzinami)

Środa, 25 listopada (św. Katarzyny Aleksandryjskiej)

18.00

Czwartek, 26 listopada

18.00

Piątek, 27 listopada

18.00 + Leontyna, Józef Kaluźniak (od córki)

Sobota, 28 listopada

18.00 + Teresa, Stefan, Jadwiga i Genowefa

Niedziela, 29 listopada (I Adwentu)

9.00 rez.

11.00 + Sławomir Wietrzykowski w 2 r. śmierci (od rodziców i Marioli z Wiktorią)

18.00 + Andrzej Rorot w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 30 listopada (św. Andrzeja Apostoła)

18.00

Wtorek, 1 grudnia

18.00 rez. Pacyna

Środa, 2 grudnia

18.00 + Małgorzata Papierz

Czwartek, 3 grudnia (św. Franciszka Ksawerego)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 4 grudnia (św. Barbary)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 5 grudnia

18.00 + Elżbieta Antczak w 5 r. śmierci

Niedziela, 6 grudnia (II Adwentu)

9.00 W int. o. Wiesława Nazaruka OMI z okazji imienin

11.00 + Stefan Żymirski

18.00 + Genowefa Mizgała w 20 r. śmierci

Poniedziałek, 7 grudnia (św. Ambrożego)

18.00 + Henryk Sobczak

Wtorek, 8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

18.00

Środa, 9 grudnia

18.00

Czwartek, 10 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 11 grudnia (św. Damazego I)

18.00

Sobota, 12 grudnia (NMP z Guadalupe)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021)

Niedziela, 13 grudnia (III Adwentu)

9.00 rez. Serdyńscy

11.00

18.00

Poniedziałek, 14 grudnia (św. Jana od Krzyża)

18.00

Wtorek, 15 grudnia

18.00

Środa, 16 grudnia

18.00

Czwartek, 17 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 18 grudnia

18.00

Sobota, 19 grudnia

18.00 + Tadeusz w 27 rocznicę śmierci

Niedziela, 20 grudnia (IV Adwentu)

9.00

11.00 +Jolanta Bajon – Szumańska (od Gabrysi, Tosi i Bogusi z mamą)

18.00

Poniedziałek, 21 grudnia (św. Piotra Kanizjusza)

18.00 + Irena w 10 r. śmierci (od męża z rodziną)

Wtorek, 22 grudnia

18.00

Środa, 23 grudnia

18.00

Czwartek, 24 grudnia (Wigilia Narodzenia Pańskiego)

22.00 W intencji Parafian

24.00 W intencji Parafian

Piątek, 25 grudnia (Narodzenie Pańskie)

9.00

11.00 + Zdzisława Rymarska (od syna Piotra z rodziną)

Sobota, 26 grudnia (św. Szczepana)

9.00

11.00

18.00

Niedziela,  27 grudnia (Świętej Rodziny)

9.00

11.00 + Halina Strojny w 5 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

18.00 za + męża w 20 r. śmierci (od żony z synami i rodziną)

Poniedziałek, 28 grudnia 

8.00 xxxx

Wtorek, 29 grudnia (I dzień kolędy)

8.00

Środa, 30 grudnia

8.00

Czwartek, 31 grudnia (św. Sylwestra I papieża)

16.00 W intencji Parafian z dziękczynieniem za kończący się 2020r.

Piątek, 1 stycznia 2021r. (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki)

11.00 Urodzinowa – O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Tosi

18.00

Biuro parafialne

Dokładne dni i godziny otwarcia biura parafialnego zamieszczone są zawsze na początku ogłoszeń w zakładce Aktualności / Ogłoszenia
W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny / smsowy (tel. 665 381 212)
Z pamięcią - ks. Tomasz Ibsz

Spowiedź święta

Poniedziałek - Piątek:30 minut przed Mszą św.
okres kolędowy 30 minut przed ranną Mszą św.
Sobota - Niedziela:30 minut przed Mszą św.

Nabożeństwa

Msze święte
niedzielne:
sobota18:00
lipiec-sierpień 19:00
niedziela9:00 (dla dorosłych)
11:00 (dla dzieci)
18:00 (wieczorna)
lipiec-sierpień 20:30
w dni powszednie:18:00
lipiec-sierpień 19:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (za wyjątkiem maja i października)
Informacja wOgłoszeniach
Nabożeństwa różańcowe (październik)
Informacja wOgłoszeniach
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP (za wyjątkiem maja i października)
niedziela:8:30
Adoracja Najświętszego Sakramentu
każdy czwartek
Informacja wOgłoszeniach
I sobota miesiąca
od stycznia do maja
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed urodzeniem/chrztem św. dziecka
Informacja wOgłoszeniach
„Przystań” - katecheza dla dzieci i rodziców przed I Komunią świętą
Informacja wOgłoszeniach

Facebook