Intencje i Kolęda w Kaplicy 2021

LEGENDA:

* Ad dantis – intencja otrzymana od innego proboszcza do odprawienia w naszej parafii,

kiedy danego dnia nie ma u nas parafialnej intencji.

W miejsce Ad dantis lub zmarłego kapłana zawsze może być odprawiona intencja parafialna,

(Ad dantis i modlitwa za kapłana zostaje wtedy przesunięta na czas, w którym nie ma intencji parafialnej).

—————————————————————————————————————————————

Kochani Parafianie

Intencję można zamówić osobiście w biurze lub drogą mailową: parafiabiedrusko@gmail.com

(potwierdzeniem zapisania intencji mszalnej jest otrzymanie maila zwrotnego z parafii).

Wszelkie błędy w intencjach proszę zgłaszać w zakrystii przed Mszą świętą.

Kaplica jest ozonowana. Może w niej przebywać 11 osób.

Proszę o zachowanie dystansu, noszenie maseczek i dezynfekcję.

Dystansu nie musimy zachowywać wobec osób, z którymi wspólnie zamieszkujemy.

Kaplica jest otwarta codziennie od g. 9.00 do zakończenia Mszy św. wieczornej.

Spowiedź święta w salce „na krańcach dużego stołulub kaplicy (od poniedziałku do soboty przed Mszą św.). 

W razie mojej nieobecności w salce proszę zajrzeć do kaplicy lub biura. 

Pamiętam w modlitwie – ks. Tomasz

—————————————————————————————————————————————

Kolęda w Kaplicy do 8 lutego 2021r. (wszystkie ulice) 

– intencje mszalne do 31 grudnia 2021r.

 

Poniedziałek, 25 stycznia (Nawrócenie św. Pawła)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Chludowska 3A, 3B, 5A, 5B, 7A, 7B i ul. Piaskowa) / W intencji Parafian

Wtorek, 26 stycznia (św. Tymoteusza i Tytusa)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Dębowa i Akacjowa)+ Aleksander i zm. z rodz. Wojteckich

Środa, 27 stycznia (św. Anieli Merici)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Lipowa)+ Alicja Klich (od Krystyny, Mirosławy i Danuty)

Czwartek, 28 stycznia (św. Tomasza z Akwinu)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Kasztanowa) / + Adam Piechowiak (od Zjednoczenia 292) – intencja 1 z 2

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 29 stycznia

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Jesionowa, Borowikowa i Kurkowa)+ Irena, Jerzy Stela (od Tomka z synem)

Sobota, 30 stycznia

16.45 Kolęda w kaplicy (ul. Klonowa)

18.00 + Jolanta Wiśniewska w 6 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 31 stycznia (IV zwykła)

9.00 + Marian Drzewiecki w 7 r. śmierci oraz + Kazimierz i Helena Walukiewicz (od rodziny)

11.00 + Marzena Botorowicz w 3 rocznicę śmierci (od męża z dziećmi)

12.30 + Ireneusz Górny (od dzieci z rodzinami) / + ks. Adam Skociński

/ + Ewa Meller (12 r. śm), + Krystyna Meller (3 r. śm) i + Marian Meller (1 r. śm) – od Romana

18.00 + Janina Torłop

Poniedziałek, 1 lutego

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Podgrzybkowa – pierwsza od ul. Poznańskiej)W intencji Parafian

Wtorek, 2 lutego (Ofiarowanie Pańskie)

9.00 + Teresa Pawlicka (od koleżanek i kolegów z Grupy Zabezpieczenia Biedrusko)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Podgrzybkowa – druga od ul. Poznańskiej) + Maria Drajerczak i Jadwiga Molęda

Środa, 3 lutego (św. Oskara i św. Błażeja)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Smardzowa)+ Marianna Kulesza i zm. rodzice z obu stron

I Czwartek miesiąca, 4 lutego

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Truflowa, Leśna, Ogrodowa 116, Wolności i Janowo)

/ O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Wspólnoty Żywego Różańca i Wspólnoty Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 5 lutego (św. Agaty)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Zjednoczenia 6)Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 6 lutego (św. Pawła Miki i Tow.)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu NMP

Niedziela, 7 lutego (V zwykła)

9.00 W intencji Walentyny z okazji 95 rocznicy urodzin i w pewnej Bogu wiadomej intencji

11.00 + zm. z rodz. Kownackich, Rumanów, Gussów i Klimowiczów (od syna Mietka, córki Marity i wnuka Michała)

12.30 + ks. Zenon Rukszto / O opiekę św. Rodziny nad synem Krzysztofem

/ + Jacek Andrzejak (30 dni po pogrzebie – od żony)

/ + Marek Płaczek (od teściowej i szwagierki z mężem)

18.00 + Weronika Pietrzak w 14 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Poniedziałek, 8 lutego (św. Józefiny Bakhity)

18.00 Kolęda w kaplicy (ul. Wojskowa i Powstańców Wlkp 121 i 122)

+ Tadeusz Siemiński (od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 9 lutego

18.00 + Adam Piechowiak (od mieszkańców Zjednoczenia 292) Intencja 2 z 2 zamówionych

Środa, 10 lutego (św. Scholastyki)

18.00 W intencji Michała w dniu urodzin

Czwartek, 11 lutego (NMP z Lourdes)

18.00 W intencji Parafian / + Maria Buczkowska (od II Róży Żywego Różańca)

Godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.

Piątek, 12 lutego

18.00 + Piotr Kucharczyk

Sobota, 13 lutego

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 4 z 12)

Niedziela, 14 lutego (VI zwykła)

9.00 + Piotr (urodzinowa) i + Bronisław (w rocznicę śmierci)

11.00 + Jan Dreczka (od Haliny, Zbigniewa i Tomasza)

12.30 + ks. Ekspedyt Błaszczyk / + Barbara Kościukiewicz

18.00 + Irena i Jerzy Stela (od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 15 lutego

18.00 W intencji Parafian / + Maria Buczkowska (od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 16 lutego

18.00 za spokój duszy + Zenona Lisieckiego (od rodziny Trzcińskich i Studzińskich)

Środa, 17 lutego (Popielec)

9.00 + Joanna Jakubek (od przyjaciół)

19.00 + Jan Dadaczyński (od rodziny)

Czwartek, 18 lutego (Po Popielcu)

18.00 + Teresa Pawlicka (od Zofii i Floriana Rubach)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 19 lutego (Po Popielcu)

18.00 + Tadeusz Siemiński (od córki Agnieszki z rodziną)

Sobota, 20 lutego

18.00 + Maria, Stefan i Waleria

Niedziela, 21 lutego (I Wielkiego Postu)

9.00 + Aleksandra Klimczak (imieninowo-urodzinowa) i + Marianna Szopińska w 4 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 Z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Blanki z ok 6 r. urodzin

12.30 + ks. Stanisław Witek / + Zygmunt Królikowski (od uczestników pogrzebu) / + Maria Buczkowska (od rodziny Rembek)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od rodziców)

Poniedziałek, 22 lutego (Katedry św. Piotra)

18.00 + Ireneusz Górny (od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 23 lutego (św. Polikarpa)

18.00 + Helena Szymkowiak (od uczestników pogrzebu)

Środa, 24 lutego

18.00 + Krystyna, Grzegorz i zm. z rodziny

Czwartek, 25 lutego

18.00 W intencji Moniki i Filipa z okazji urodzin

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 26 lutego

18.00 + Czesław Otuszewski (od wnuków: Wiktora i Konrada z rodzinami)

Sobota, 27 lutego

18.00 + Anna Głuszyńska

Niedziela, 28 lutego (II Wielkiego Postu)

9.00 + Barbara Szukała (od pracowników Pałacu Biedrusko)

11.00 + Piotr Kownacki (zmarły przed kilkoma miesiącami – od Wiesi z rodziną)

12.30 + ks. Eugeniusz Woźniak / + Jacek Andrzejak (od uczestników pogrzebu)

/ + Maria Buczkowska (od chrześniaka z rodziną z Puław) / + Małgorzata Papierz

18.00 + Eugeniusz Kaczmarek (z Osiedla Stare Żegrze)

Poniedziałek, 1 marca

18.00 + Zenon Lisiecki (od sióstr Aliny i Danieli z rodzinami)

Wtorek, 2 marca

18.00 + Ireneusz Górny (od szwagra Włodzimierza z rodziną)

Środa, 3 marca

18.00 + Mariusz Górski w 8 rocznicę śmierci (od rodziny)

I Czwartek miesiąca, 4 marca (św. Kazimierza)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 5 marca

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 6 marca

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwo przeciwko Bożemu Macierzyństwu NMP

Niedziela, 7 marca (III Wielkiego Postu)

9.00 + Leszek Piksa (od rodziny)

11.00 + Jadwiga, Piotr Pidek (od synów z rodzinami)

18.00 rezerwacja – Machyńska

Poniedziałek, 8 marca (św. Jana Bożego)

18.00 W intencji Łukasza (12 rocznica urodzin) i Bernarda (15 rocznica urodzin)

Wtorek 9 marca (św. Franciszki Rzymianki)

18.00 O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

Środa, 10 marca

18.00 W intencji Kazimierza w 90 rocznicę urodzin

Czwartek, 11 marca

18.00 + Kazimierz Tracz z okazji imienin (od Ireny, Anity, Krzysztofa, Jacka i Kasi z rodzinami)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 12 marca

18.00 W dniu 5 urodzin Zosi z podziękowaniem i prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

Sobota, 13 marca

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 5 z 12)

Niedziela, 14 marca (IV Wielkiego Postu)

9.00 + Marianna Klimczak w 4 rocznicę śmierci (od wnuka Macieja z żoną)

11.00 + Zenon Lisiecki (od uczestników pogrzebu)

18.00 + Adolf Dutkiewicz (od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek, 15 marca

18.00 + Adam Kirstajn, zm. z rodz. Kirstajnów, Nogałów, Dąbrowiczów i Grodziskich

Wtorek, 16 marca

18.00 Z okazji 2. urodzin Zuzanny, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Środa, 17 marca (św. Patryka)

18.00 Nawiedzenie Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – W intencji Parafian

Czwartek, 18 marca (św. Cyryla Jerozolimskiego)

18.00 W intencji Laury Nadii w 1 rocznicę urodzin

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 19 marca (św. Józefa)

18.00 + Józef Jeżyk

Sobota, 20 marca

18.00 + Józef i Ireneusz Grządzielscy

Niedziela,  21 marca (V Wielkiego Postu)

9.00 + Helena, Józef i zm. z rodziny

11.00 + Irena Petrow w 4 rocznicę śmierci (od rodziny)

18.00 + Zenon Lisiecki (od brata Antka z rodziną)

Poniedziałek, 22 marca

18.00 W intencji Parafian

Wtorek, 23 marca (św. Turybiusza)

18.00 + Waldemar Forysiak w 1 rocznicę śmierci

Środa, 24 marca

18.00 + Zygmunt Królikowski (od szwagierki Wandy)

Czwartek, 25 marca (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego)

18.00 Z okazji imienin i rocznicy ślubu pp. Krystyny i Romana

18.45 – 19.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 26 marca

18.00 + Jacek Andrzejak (od mieszkańców Zjednoczenia 14, intencja 1 z 2 zamówionych)

Sobota, 27 marca

18.00 + Czesław Otuszewski (od siostry z synem i siostrzenicy z rodziną)

Niedziela, 28 marca (Niedziela Palmowa Męki Pańskiej)

9.00 + Marianna, Edmund i Tadeusz Kulesza

11.00 W intencji Wandy Pospychała w 7 rocznicę urodzin

18.00 W intencji Parafian

Wielki Poniedziałek, 29 marca

18.00 W intencji Parafian

Wielki Wtorek, 30 marca

18.00 + Maria Szymankiewicz

Wielka Środa, 31 marca

18.00 + Piotr Sklepik (od Renaty z rodziną)

Wielki Czwartek, 1 kwietnia (Dzień Ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa)

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

19.00 O dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii

i o wszelkie potrzebne łaski dla o. Leszka

Wielki Piątek, 2 kwietnia (Dzień Męki Pańskiej)

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

19.00 Liturgia Męki Pańskiej

W ramach liturgii Komunia św. dla dzieci w ramach 9 pierwszych piątków miesiąca

Wielka Sobota, 3 kwietnia

8.00 Modlitwa brewiarzowa – Ciemna Jutrznia

19.45 Nabożeństwo fatimskie

21.00 Wigilia Paschalna – W intencji Parafian

Wielka Niedziela, 4 kwietnia (Zmartwychwstanie Pańskie)

11.00 + Stanisława Nazaruk w rocznicę śmierci

12.30 + Jan i Jacek Grabski

Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia

9.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanie Poczętej Maryi

11.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Mariusza w dniu urodzin

(od żony, dzieci i teściowej)

18.00 + Stanisław, Mirosław i zm. rodzice (od rodziny)

Wtorek, 6 kwietnia (W oktawie Wielkanocy)

18.00 W intencji Kasi z okazji 5 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

Środa, 7 kwietnia (W oktawie Wielkanocy)

18.00 Z okazji 91 rocznicy urodzin Anieli

Czwartek, 8 kwietnia (W oktawie Wielkanocy)

18.00 O Boże bł. i opiekę św. Rodziny dla Elii i Lili oraz ich rodziców

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 9 kwietnia (W oktawie Wielkanocy)

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 10 kwietnia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 6 z 12)

Niedziela, 11 kwietnia (II Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego)

9.00 + Marzena Botorowicz

11.00 Z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dominiki, Arnolda i Kornelii

18.00 + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc

Poniedziałek, 12 kwietnia

18.00 + Genowefa Mizgała

Wtorek, 13 kwietnia (św. Marcina I)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od siostry z rodziną)

Środa, 14 kwietnia

18.00 Z okazji 3. rocznicy ślubu Izabeli i Jakuba, w podziękowaniu za otrzymane łaski,

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i wzrastanie w wierze

Czwartek, 15 kwietnia

18.00 + Henryk Kawiak

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 16 kwietnia

18.00 + zmarli nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bolechowie

Sobota, 17 kwietnia

18.00 + Bożena, Marian Migdał (od syna z rodziną)

Niedziela, 18 kwietnia (III Wielkanocna)

9.00 + Danuta Stencel, Bronisława i Helena Awracewicz

11.00 + Tomasz Depa w 1 rocznicę śmierci (od żony i dzieci z rodzinami)

18.00 + Henryk Kępa (16 rocznica śmierci) i + Helena Kępa (od córki Hani z rodziną)

Poniedziałek, 19 kwietnia

18.00 W intencji Parafian

Wtorek, 20 kwietnia

18.00 Rezerwacja Pacyna

Środa, 21 kwietnia (św. Anzelma)

18.00 + Urszula, Stanisław i zm. z rodziny

Czwartek, 22 kwietnia

18.00 W intencji Parafian

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 23 kwietnia (św. Wojciecha – gł. Patrona Polski)

18.00 + Jerzy Wawrzyniak

Sobota, 24 kwietnia (św. Jerzego)

18.00 + Bernard Sobczyk w 11 rocznicę śmierci oraz zm. rodzice z obojga stron (od rodziny)

Niedziela, 25 kwietnia (IV Wielkanocna)

9.00 + Stanisław w 20 rocznicę śm., Jan w 30 rocznicę śm., Marianna w 35 rocznicę śm.

11.00 + Marzena i Marek (imieninowa – od rodziny)

18.00 + Wiktoria, Czesław, Ryszard, Danuta Senger, Henryk, Maria, Wacław, Witold Łontka (od rodziny)

Poniedziałek, 26 kwietnia

18.00 + Jacek Andrzejak (od mieszkańców Zjednoczenia 14 – intencja 2 z 2 zamówionych)

Wtorek, 27 kwietnia

18.00 + Jacek Andrzejak (od Anny Fedorowicz)

Środa, 28 kwietnia (św. Piotra Chanel, św. Ludwika Marii Grignion de Montfort)

18.00 Z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Kalinki z ok 2 r. urodzin

Czwartek, 29 kwietnia (św. Katarzyny ze Sieny)

18.00 + Jan Regulski w 1 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 30 kwietnia (św. Piusa V)

18.00 + Irena Garbicz i zmarli z rodzin obojga stron (od męża)

I Sobota miesiąca, 1 maja (św. Józefa, rzemieślnika)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach

i za wszystkie grzechy, które ranią Jej Niepokalane serce.

Niedziela, 2 maja (V Wielkanocna)

9.00 + Edmund, Marianna, Tadeusz i zm. rodzice z obu stron

11.00 + Jadwiga, Piotr Pidek (od synów z rodzinami)

18.00 W rocznicę urodzin Helenki (od dziadków)

Poniedziałek, 3 maja (NMP Królowej Polski)

8.00?

18.00 + Zygmunt Królikowski (od mieszkańców Zjednoczenia 299 – 1 z 2 zamówionych)

Wtorek, 4 maja (św. Floriana)

18.00 + Jacek Andrzejak (od Olgi, Jakuba i Marka)

Środa, 5 maja (św. Stanisława Kazimierczyka)

18.00 Rezerwacja: + Stanisław Zbierski w 21 rocznicę śmierci oraz z okazji imienin (od żony z rodziną)

Czwartek, 6 maja (śww. Apostołów Filipa i Jakuba)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 7 maja (NMP Matki Łaski Bożej)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 maja (św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski)

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – pierwsza grupa)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 7 z 12)

Niedziela, 9 maja (VI Wielkanocna)

9.00 + Jerzy Wawrzyniak

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – druga grupa)

18.00 + Zygmunt Stoiński w 9 rocznicę śmierci, zm. z rodz. Stoińskich i Wawrzyniaków

Poniedziałek, 10 maja 

18.00 + Jacek Andrzejak (od koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół w Biedrusku)

Wtorek, 11 maja

18.00 + Jacek Andrzejak (od córki Agaty z rodziną)

Środa, 12 maja (św. Nereusza)

18.00 + Zofia, Marianna, Włodzimierz (od Aliny)

Czwartek, 13 maja (NMP Fatimskiej)

18.00 Nabożeństwo Fatimskie

Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Niepokalanie Poczętej Maryi – od Parafian

Piątek, 14 maja (św. Macieja Apostoła)

18.00 + Jacek Andrzejak (od Teściowej Ireny z Jarkiem)

Sobota, 15 maja 

18.00 + Zygmunt Królikowski (od mieszkańców Zjednoczenia 299 – 2 z 2 zamówionych)

Niedziela, 16 maja (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego)

9.00 + Zofia, Stefan, Mariusz Żymirscy

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła prywatna)

18.00 + Maria i Józef Soroczyńscy

Poniedziałek, 17 maja 

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Kurków z Dołów)

Wtorek, 18 maja (św. Jana I, pap)

18.00 + Władysław Tuczyński (od rodziny)

Środa, 19 maja

18.00 + Grażyna Michalak w 11 rocznicę śmierci

Czwartek, 20 maja (św. Bernardyna ze Sieny)

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Lamenta z Granowa)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 21 maja (św. Jana Nepomucena)

18.00 W intencji o. Leszka w 5 rocznicę i ks. Tomasza w 16 rocznicę święceń kapłańskich

Sobota, 22 maja (św. Rity z Cascia)

18.00 W intencji Jeremiasza w 1 rocznicę urodzin

Niedziela, 23 maja (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

9.00 + Władysław, Henryk, Jan, Jerzy i zm. z rodziny Półtorak

11.00 + Zofia Spich w 11 rocznicę śmierci i zm. z obu stron

18.00 rezerwacja M. Machyńska

Poniedziałek, 24 maja (NMP Matki Kościoła)

18.00 + Marian Jurek (urodzinowa – od syna)

Wtorek, 25 maja (św. Bedy Czcigodnego)

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Bednarzów z Godziesz)

Środa, 26 maja (św. Filipa Nereusza)

18.00 + Monika Botorowicz

Czwartek, 27 maja (Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana)

18.00 + Jarosław Wąsalski w 3 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 28 maja

18.00 Rezerwacja p. Kozińscy

Sobota, 29 maja (św. Urszuli Ledóchowskiej)

18.00 + Bogdan Lisewski w 2 rocznicę śmierci

Niedziela, 30 maja (Uroczystość Najświętszej Trójcy)

9.00 + Edmund Antczak w 4 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)

11.00 Rezerwacja p. Serdyńscy

18.00 + Leokadia, Józef Szymczak (od syna z rodziną)

Poniedziałek, 31 maja (Nawiedzenie NMP)

18.00 + Łucja, Michał Tatrowscy

Wtorek, 1 czerwca (św. Justyna)

18.00 Rezerwacja: + Brunon Ciechanowski w 27 rocznicę śmierci (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

Środa, 2 czerwca (Msza święta z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało)

18.00 + Stefan Żymirski i zm. rodzice

I Czwartek miesiąca, 3 czerwca (Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa)

8.00 (kaplica) W intencji Parafian o Boże bł. w dziele budowy kościoła parafialnego

I Piątek miesiąca, 4 czerwca

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 5 czerwca (św. Bonifacego)

18.00 + Ludwik Jasiński w 13 rocznicę śmierci

Niedziela, 6 czerwca (X zwykła)

9.00 + Jerzy i zm. z rodziny

11.00 + Wiesława i Mieczysław Baranowscy (od dzieci z rodzinami)

18.00 + Bogumił Machyński, zm. rodzice z obu stron

Poniedziałek, 7 czerwca

18.00 + Pelagia, Alfred Kawiak, zm. z rodz. Kawiak i Marcinkowskich

Wtorek, 8 czerwca (św. Jadwigi Królowej)

18.00 + zm. z rodz. Zielewskich i Kubiaków

Środa, 9 czerwca (św. Efrema)

18.00 + Małgorzata Gajda

Czwartek, 10 czerwca (Procesja wokół kaplicy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała)

18.00 WKCH

Piątek, 11 czerwca (Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00 + Maria Buczkowska (od Artura z rodziną)

Sobota, 12 czerwca (Niepokalanego Serca NMP)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 8 z 12)

Niedziela, 13 czerwca (XI zwykła)

9.00 W intencji Marii Pospychała w 5 rocznicę urodzin

11.00 Urodzinowa w intencji Bogusi i babci Joli (od Gabrysi i Antosi z mamą)

18.00 + Antoni

Poniedziałek, 14 czerwca (bł. Michała Kozala)

18.00 + Jacek Andrzejak (od Marzeny Szymańskiej z rodziną)

Wtorek, 15 czerwca

18.00 + Witold Barłoga w 2 rocznicę śmierci (od rodziny)

Środa, 16 czerwca

18.00 Rezerwacja p. Kozińscy

Czwartek, 17 czerwca (św. Brata Alberta Chmielowskiego)

18.00 + Maria Buczkowska (od Wiktorii i Leona Lewandowskich)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 18 czerwca 

14.00 Msza św. ślubna – Anna i Maciej

18.00 + Maria Buczkowska (od rodziny Mindak)

Sobota, 19 czerwca

18.00 + Henryk Lorek w 15 rocznicę śmierci (od żony i córki)

Niedziela, 20 czerwca (XII zwykła)

9.00 + Wanda Pospychała w rocznicę śmierci

11.00 + Wanda, Jerzy, Adam Kośmiccy

18.00 + Stanisław Jakubowski w 39 rocznicę śmierci (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 21 czerwca (św. Alojzego Gonzagi)

18.00

Wtorek, 22 czerwca (św. Jana Fishera i Tomasza More’a)

18.00 + Aurelia, Teodor Urbaniak

Środa, 23 czerwca

18.00 + Jerzy Wawrzyniak

Czwartek, 24 czerwca (Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela)

18.00 + Ryszard w 40 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 25 czerwca

18.00

Sobota, 26 czerwca

18.00 + Paweł Kubiak (od żony i córek)

Niedziela, 27 czerwca (XIII zwykła)

9.00 + Piotr Kucharczyk

11.00 + Władysław Tuczyński w dniu 81 rocznicy urodzin (od rodziny)

18.00 + Romuald Soroczyński

Poniedziałek, 28 czerwca (św. Ireneusza)

18.00 O szczęśliwe rozwiązanie, opiekę Matki Bożej dla Izabeli i dziecka

Wtorek, 29 czerwca (Uroczystość św. Piotra i Pawła)

18.00 + Lidia Kruszczyńska w 2 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Środa, 30 czerwca (Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)

18.00

I Czwartek miesiąca, 1 lipca (św. Ottona)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 2 lipca

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 3 lipca (św. Tomasza Apostoła)

19.00 + Franciszek Marszałek w 14 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Niedziela, 4 lipca (XIV zwykła)

9.00 + Aleksandra Klimczak w 11 rocznicę śmierci i + Władysław Szopiński w 23 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 Urodzinowa Gabrysi i + cioci Joli (od Antosi i Bogusi z mamą)

20.30

Poniedziałek, 5 lipca (św. Marii Goretti)

19.00 

Wtorek, 6 lipca (bł. Marii Teresy Ledóchowskiej)

19.00 + Maciej Mizgała, Antoni Kosiński

Środa, 7 lipca

19.00 + Henryk Łontka z okazji urodzin i imienin (od żony i synów z rodzinami)

Czwartek, 8 lipca (św. Jana z Dukli)

19.00 W intencji Beaty i Bogdana w 26 rocznicę ślubu

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 9 lipca (św. Augustyna Zhao Rong)

19.00 + Piotr Dąbrowicz w 20 rocznicę śmierci (od żony z rodziną)

Sobota, 10 lipca

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 9 z 12)

Niedziela, 11 lipca (XV zwykła)

9.00 + Maria, Ignacy i zm. z rodziny

11.00 W 18 rocznicę urodzin Piotra

20.30

Poniedziałek, 12 lipca (św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu)

19.00

Wtorek, 13 lipca (św. Andrzeja Świerada i Benedykta)

19.00 + Władysław Tuczyński w 1 rocznicę śmierci (od rodziny)

Środa, 14 lipca (św. Kamila de Lellis i św. Henryka)

19.00

Czwartek, 15 lipca (św. Bonawentury)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 16 lipca (NMP z Góry Karmel)

19.00

Sobota, 17 lipca 

19.00

Niedziela, 18 lipca (XVI zwykła)

9.00 + rodzice Halina i Marian Twardowscy, Irena i Edward Czuba (od córki i wnuków)

11.00 W intencji Piotra z okazji 2 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

20.30

Poniedziałek, 19 lipca

19.00

Wtorek, 20 lipca (bł. Czesława)

19.00 O potrzebne łaski dla p. Czesława z okazji imienin

Środa, 21 lipca

19.00 + Krystyna Gajda w 1 rocznicę śmierci

Czwartek, 22 lipca (św. Marii Magdaleny)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 23 lipca (św. Brygidy)

19.00

Sobota, 24 lipca (św. Kingi)

19.00 + Bożena Ząbek w 4 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Niedziela, 25 lipca (XVII zwykła)

9.00 W intencji p. Jakuba organisty

11.00 + Kazimiera, Bogusław Łączkowscy

20.30

Poniedziałek, 26 lipca (św. Joachima i Anny, rodziców NMP)

19.00

Wtorek, 27 lipca

19.00

Środa, 28 lipca (św. Szarbela)

19.00

Czwartek, 29 lipca (św. Marty)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 30 lipca (św. Piotra Chryzologa)

19.00

Sobota, 31 lipca (św. Ignacego z Loyoli)

19.00 + Edmund Wiśniewski w 3 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 1 sierpnia (XVIII zwykła)

9.00 + Teresa Cicharo (2 rocznica śmierci) oraz + Henryk Cicharo (od wnuków)

11.00 + Marianna Hul i + Jerzy Kukulski (w 3 rocznice Ich śmierci)

20.30 + Helena Kępa (4 rocznica śmierci) i + Henryk Kępa (od córki Hani z rodziną)

Poniedziałek, 2 sierpnia (św. Euzebiusza) 

19.00 + Piotr Książkowski w 8 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron

Wtorek, 3 sierpnia

19.00 + Piotr Miklaszewski w 51 rocznicę śmierci

Środa, 4 sierpnia (św. Jana Marii Vianneya)

19.00 O Boże błogosławieństwo dla ks. Tomasza za 3 rok jego posługi w Biedrusku

za wstawiennictwem św. Jana Marii Vianneya patrona Proboszczów

I Czwartek miesiąca, 5 sierpnia 

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 6 sierpnia (święto Przemienienia Pańskiego)

18.30 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

19.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 7 sierpnia

19.00

Niedziela, 8 sierpnia (XIX zwykła)

9.00 + Mieczysław i zm. z rodziny

11.00 Rezerwacja p. Kozińscy

20.30

Poniedziałek, 9 sierpnia (św. Teresy Benedykty od Krzyża)

19.00 W intencji o. Leszka

Wtorek, 10 sierpnia (św. Wawrzyńca)

19.00 + Renata Niemczyk

Środa, 11 sierpnia (św. Klary)

19.00

Czwartek, 12 sierpnia (św. Joanny Franciszki de Chantal)

19.00 + Ludwika Tracz (od dzieci z rodzinami)

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 13 sierpnia (św. Poncjana i Hipolita)

19.00

Sobota, 14 sierpnia (św. Maksymiliana Marii Kolbego)

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 10 z 12)

Niedziela, 15 sierpnia (Uroczystość Wniebowzięcia NMP )

9.00 + Jan Najda

11.00 W intencji Eugeniusza w 60 rocznicę urodzin (od rodziny)

20.30 rezerwacja

Poniedziałek, 16 sierpnia (św. Stefana Węgierskiego)

19.00 

Wtorek, 17 sierpnia (św. Jacka Odrowąża)

19.00

Środa, 18 sierpnia

19.00 + Basia Piniarska w 11 rocznicę śmierci (od cioci i wujka)

Czwartek, 19 sierpnia (św. Jana Eudesa)

19.00

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 20 sierpnia (św. Bernarda)

19.00 

Sobota, 21 sierpnia (św. Piusa X)

19.00 + Eugeniusz, Leszek Piksa i zm. rodzice z obu stron

Niedziela, 22 sierpnia (XXI zwykła)

9.00 W intencji pp. Teresy i Janusza w rocznicę ślubu

11.00 + Maria Buczkowska (od wnuczki Anny ze Smochowic)

20.30

Poniedziałek, 23 sierpnia (św. Róży z Limy)

19.00 

Wtorek, 24 sierpnia (św. Bartłomieja Apostoła)

19.00

Środa, 25 sierpnia (Msza święta z Uroczystości NMP Częstochowskiej)

19.00 + Kazimierz Tracz w 1 rocznicę śmierci (od dzieci z rodzinami i Ireny)

Czwartek, 26 sierpnia (Uroczystość)

19.00 W 18 rocznicę urodzin śp. Jana Regulskiego i 18 rocznicę śmierci śp. Tadeusza Konieczyńskiego

19.30 – 20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 27 sierpnia (św. Moniki)

19.00

Sobota, 28 sierpnia (św. Augustyna)

19.00

Niedziela, 29 sierpnia (XXII zwykła)

9.00 + dziadkowie: Olechniewicz, Twardowscy, Czuba i Romańscy i zm. z rodz. (od wnuków)

11.00 + Maria Buczkowska (od córki Elżbiety z rodziną)

20.30

Poniedziałek, 30 sierpnia

19.00 

Wtorek, 31 sierpnia

19.00

Środa, 1 września

8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

18.00 + Krystyna Błażejak w 9 rocznicę śmierci (od córki Ewy z rodziną)

I Czwartek miesiąca, 2 września

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

I Piątek miesiąca, 3 września (św. Grzegorza Wielkiego)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I sobota miesiąca, 4 września (bł. Marii Stelli i Towarzyszek)

18.00 + Izabela Szaumkesel (od rodziców)

Niedziela, 5 września (XXIII zwykła)

9.00 + Stefan i zm. z rodziny

11.00 + Stefania Mielcarska w 20 rocznicę śmierci i + Wojciech Mielcarski w 15 rocznicę śmierci

(od synów z rodzinami)

18.00 + zm. z rodz. Zielewskich i Kubiaków

Poniedziałek, 6 września

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Jedynaków)

Wtorek, 7 września (św. Melchiora Grodzieckiego)

18.00 + Maria Buczkowska (od córki Grażyny)

Środa, 8 września (Narodzenie NMP)

18.00 + Maria Mizgała i + Franciszka (k) Kosińska

Czwartek, 9 września (św. Piotra Klawera)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 10 września

18.00 + zm. nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bolechowie

Sobota, 11 września

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 11 z 12)

Niedziela, 12 września (XXIV zwykła)

9.00 zm. rodzice z obu stron (od rodziny Botorowicz)

11.00 + Henryk Sobczak w rocznicę śmierci

18.00 + Franciszek Hornik w 5 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron

Poniedziałek, 13 września (św. Jana Chryzostoma)

18.00

Wtorek, 14 września (święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

18.00 + Maria Buczkowska (od rodziny Zegan i Komuła)

Środa, 15 września (NMP Bolesnej)

18.00 + Ireneusz i Józef Grządzielscy

Czwartek, 16 września (św. Korneliusza i Cypriana)

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Sobczyków z Godziesz)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 września (św. Roberta Bellarmina i Zygmunta Szczęsnego Felińskiego)

18.00 W rocznicę urodzin

Sobota, 18 września (św. Stanisława Kostki)

18.00 + Lidia Kruszczyńska w dniu 62 rocznicy urodzin (od męża z rodziną)

Niedziela, 19 września (XXV zwykła)

9.00 + Janusz (od żony i synów z rodzinami)

11.00 + Czesław Śliwiński (od żony i córki z rodziną)

18.00 

Poniedziałek, 20 września (św. Andrzeja Kim Taegon i Tow.)

18.00

Wtorek, 21 września (św. Mateusza)

18.00

Środa, 22 września

18.00 W intencji Mai Cassisi w 4 rocznicę urodzin

Czwartek, 23 września (św. Pio z Pietrelciny)

18.00 W intencji  Franciszka z okazji 7 urodzin oraz w intencji Marty i Marcina z okazji 8 rocznicy ślubu

jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 24 września

18.00 O zdrowie, potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże dla Ksawerego w 4 rocznicę urodzin

Sobota, 25 września (bł. Władysława z Gielniowa)

18.00 + Franciszek Wójcik w 33 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Niedziela, 26 września (XXVI zwykła)

9.00 W intencji pp. Krystyny i Stanisława w 7 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo

11.00 + Henryk Bondyra w 5 rocznicę śmierci (od rodziny)

18.00 + Stanisław Jabłoński w 16 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 27 września (św. Wincentego a Paulo)

18.00 + Zygmunt Szelc

Wtorek, 28 września (św. Wacława)

18.00 W intencji pp. Doroty i Pawła w 30 rocznicę ślubu

Środa, 29 września (św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała)

18.00 + Jacek Andrzejak (od przyjaciół z Łączności i kolegów z wojska, 1 z 2)

Czwartek, 30 września (św. Hieronima)

18.00 + Teresa Jurek w 3 rocznicę śmierci (od męża z dziećmi i ich rodzinami)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

I Piątek miesiąca, 1 października (św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 2 października (Świętych Aniołów Stróżów)

18.00 + Zofia, Jan, Czesław Spich, Marianna, Henryk Godlewscy i Henryka Karpowicz

Niedziela, 3 października (XXVII zwykła)

9.00 + Jerzy, Karolina, Janina, Leokadia i Gabriel

11.00 + Jacek Andrzejak (od Gabrysi, Antosi i Bogusi z mamą)

18.00 + Bronisław Pietrzak w 19 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Poniedziałek, 4 października (św. Franciszka z Asyżu)

18.00 + Władysław Tuczyński (od rodziny)

Wtorek, 5 października (św. Faustyny Kowalskiej)

18.00 + Teresa Jurek (urodzinowa – od męża z dziećmi i ich rodzinami)

Środa, 6 października (św. Brunona)

18.00 + Grzegorz Szelc

I Czwartek miesiąca, 7 października (NMP Różańcowej)

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 8 października

18.00 + Marianna, Edmund, Tadeusz i zm. rodzice

Sobota, 9 października (św. Dionizego)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2020/2021 – intencja 12 z 12)

Niedziela, 10 października (XXVIII zwykła)

9.00 W intencji Marty Cassisi w 2 rocznicę urodzin

11.00 + Natalia, Krystyna, Józef Wancek (od rodziny)

18.00 + Marian Baran i zm. rodziny (od dzieci z rodzinami)

Poniedziałek, 11 października (św. Jana XXIII)

18.00 + Marek Płaczek w 1 rocznicę śmierci (od teściowej i szwagierki z mężem)

Wtorek, 12 października (św. Jana Beyzyma)

18.00

Środa, 13 października (bł. Honorata Koźmińskiego)

18.00 + Jacek Andrzejak (od przyjaciół z Łączności i kolegów z wojska, 2 z 2)

Czwartek, 14 października (św. Małgorzata Maria Alacoque)

18.00 + Marek Kubiak w 12 rocznicę śmierci (od syna Sylwestra z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 15 października (św. Teresy od Jezusa)

18.00 + Jadwiga Zalewska (od córki z rodziną)

Sobota, 16 października (św. Jadwigi Śląskiej)

18.00 + Marek Czerwiński w 4 rocznicę śmierci (od żony i dzieci)

Niedziela, 17 października (XXIX zwykła)

9.00 + Wiktor Stencel

11.00 O zdrowie, potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże dla Oliwii w 6 rocznicę urodzin

18.00 + Henryk Łontka w 3 rocznicę śmierci (od żony i synów z rodzinami)

Poniedziałek, 18 października (św. Łukasza Ewangelisty)

18.00 + Janina, Jan Stopikowscy i zm. rodzice

Wtorek, 19 października (św. Pawła od Krzyża)

18.00

Środa, 20 października

18.00

Czwartek, 21 października (bł. Jakuba Strzemię)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 22 października (św. Jana Pawła II)

18.00 W intencji Kasi w 2 rocznicę urodzin

Sobota, 23 października (św. Jana Kapistrana)

18.00 + Jerzy Wawrzyniak

Niedziela, 24 października (XXX zwykła)

9.00 W intencji pp. Patrycji i Łukasza w 5 rocznicę ślubu

11.00 + Józef Strojny w 20 rocznicę śmierci i + Zofia Prusak w 18 rocznicę śmierci (od syna i brata z rodziną)

18.00 + Jan Malec w 7 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron

Poniedziałek, 25 października

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Knopików z Szymanowic)

Wtorek, 26 października

18.00

Środa, 27 października

18.00 + Władysława i Benon Heinz (od córek)

Czwartek, 28 października (św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

18.00 + Tadeusz Bester

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 29 października

18.00 + Zofia w 25 r. śmierci

Sobota, 30 października

18.00 + Anna, Roman Szelc i zm. z rodz. Szelc i Węklar

Niedziela, 31 października (XXXI zwykła)

9.00 + Zofia Żymirska w 26 rocznicę śmierci i zm. z rodziny

11.00 

18.00 + Adela Balun (od rodziny)

Poniedziałek, 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

9.00 (kaplica) W intencji Parafian

11.00 (cmentarz) W intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

Wtorek, 2 listopada (Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych od 1.XI.2020 do 1.XI.2021 roku

Środa, 3 listopada (św. Marcina de Porres)

18.00 + Piotr Dąbrowicz i zmarli z rodzin obojga stron (od żony)

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

I Czwartek miesiąca, 4 listopada (św. Karola Boromeusza)

18.00 WKCH

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych i Adoracja NS

I Piątek miesiąca, 5 listopada 

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

18.30 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

I Sobota miesiąca, 6 listopada

18.00 

18.45 Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Niedziela, 7 listopada (XXXII zwykła)

9.00 + Elżbieta i Halina

11.00 + Zenon Lisiecki (od żony)

18.00 + Janina, Józef i Ryszard (od rodziny)

Poniedziałek, 8 listopada

18.00 + Elwira Adamska

Wtorek, 9 listopada 

18.00

Środa, 10 listopada (św. Leona Wielkiego)

18.00 + zm. mieszkańcy Zjednoczenia 14

Czwartek, 11 listopada (św. Marcina z Tours i 103 rocznica odzyskania niepodległości)

9.00 W intencji Amelki w 4 rocznicę urodzin

11.00 W intencji Ojczyzny

Piątek, 12 listopada (św. Jozafata)

18.00 + Jacek Andrzejak (od rodziny Cuprów z Godziesz)

Sobota, 13 listopada (św. Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2021/2022 – intencja 1 z 12)

Niedziela, 14 listopada (XXXIII zwykła)

9.00 W intencji pp. Teresy i Janusza z okazji urodzin

11.00 + Paweł Kubiak w 9 rocznicę śmierci (od żony i córek)

18.00 + Teresa Pawlicka w 1 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Poniedziałek, 15 listopada (św. Alberta Wielkiego)

18.00 Rezerwacja Pacyna

Wtorek, 16 listopada (św. Małgorzaty Szkockiej)

18.00 + Edmund Szymankiewicz

Środa, 17 listopada (św. Elżbiety Węgierskiej)

18.00 + Henryk Miklaszewski w 8 rocznicę śmierci oraz + rodzice: Wiktoria i Paweł

Czwartek, 18 listopada (bł. Karoliny Kózkówny)

18.00 + Apolonia, Franciszek Kuberscy, Franciszek Gembalski i zm. z rodziny

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 19 listopada

18.00 Intencja imieninowa za + Rodziców (od dzieci)

Sobota, 20 listopada (św. Rafała Kalinowskiego)

18.00 + Maria, Leokadia, Władysław, Kazimierz Chojno

+ Kazimierz, Marta Walkowiak

Niedziela, 21 listopada (Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

9.00 + Janusz, Tomasz, Anna, Robert Czuba (od żony i synów z rodzinami)

11.00 + Bernard Tomaszewski w 13 rocznicę śmierci, zm. rodzice z obu stron (od żony i syna z rodziną)

18.00 + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc, zm. z rodz. Szelc i Kawiak

Poniedziałek, 22 listopada (św. Cecylii)

18.00

Wtorek, 23 listopada (św. Klemensa I)

18.00 + Genowefa Mizgała

Środa, 24 listopada (św. Andrzeja Dung-Lac i tow.)

18.00

Czwartek, 25 listopada (św. Katarzyny Aleksandryjskiej)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 26 listopada

18.00 + Maria, Henryk Nowak (od córek z rodzinami)

Sobota, 27 listopada

18.00 + Jacek Andrzejak (od Mariana Litwickiego z Kalisza)

Niedziela, 28 listopada (I Adwentu)

9.00

11.00

18.00 + Jerzy w 5 rocznicę śmierci i zm. z rodziny

Poniedziałek, 29 listopada

18.00

Wtorek, 30 listopada (św. Andrzeja Apostoła)

18.00

Środa, 1 grudnia

18.00 + Elżbieta Antczak w 6 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)

I Czwartek miesiąca, 2 grudnia

18.00 WKCH

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 3 grudnia (św. Franciszka Ksawerego)

16.45 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży

18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 4 grudnia (św. Barbary)

18.00 + Małgorzata Papierz

Niedziela, 5 grudnia (II Adwentu)

9.00 + Stefan Żymirski

11.00 + Jacek Andrzejak (od kuzyna Mateusza Dajczaka z rodziną)

18.00 + Adam Kotuła w 3 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)

Poniedziałek, 6 grudnia (św. Mikołaja)

18.00 + Genowefa Mizgała

Wtorek, 7 grudnia (św. Ambrożego)

18.00 + Władysław Tuczyński (od rodziny)

Środa, 8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

18.00 + Henryk Sobczak (urodzinowa)

Czwartek, 9 grudnia (Jana Diego)

18.00 + Stanisława Lisewska w 4 rocznicę śmierci (od syna Marka z żoną i wnuków Eweliny i Adama)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 10 grudnia

18.00

Sobota, 11 grudnia (św. Damazego I)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek (2021/2022 – intencja 2 z 12)

Niedziela, 12 grudnia (III Adwentu)

9.00 W intencji o. Wiesława Nazaruka OMI (urodzinowo/imieninowa)

11.00 

18.00 + Aleksander Tumczyński i zm. z rodziny

Poniedziałek, 13 grudnia (św. Łucji)

18.00

Wtorek, 14 grudnia (św. Jana od Krzyża)

18.00

Środa, 15 grudnia

18.00

Czwartek, 16 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 17 grudnia

18.00

Sobota, 18 grudnia

18.00 + Tadeusz Siemiński w 1 rocznicę śmierci (od żony z rodziną)

Niedziela, 19 grudnia (IV Adwentu)

9.00 Rezerwacja p. Kozińscy

11.00

18.00

Poniedziałek, 20 grudnia

18.00

Wtorek, 21 grudnia (św. Piotra Kanizjusza)

18.00 + Irena Garbicz w 11 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Środa, 22 grudnia

18.00 + Krystyna, Stanisław Błażejak, Marek Kubiak (od dzieci, wnuków i prawnuków)

Czwartek, 23 grudnia

18.00

Piątek, 24 grudnia (Wigilia Narodzenia Pańskiego)

22.00 W intencji Parafian

24.00 W intencji Parafian

Sobota, 25 grudnia (Narodzenie Pańskie)

11.00

12.30

18.00

Niedziela, 26 grudnia (Niedziela św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa)

9.00 + Stefan Kulesza i zm. z rodziny

11.00

18.00 W intencji pp. Jolanty i Zbigniewa w 48 rocznicę ślubu

Poniedziałek,  27 grudnia (św. Jana Apostoła)

8.00/18.00 xxx

Wtorek, 28 grudnia (św. Młodzianków Męczenników)

18.00 + Halina Strojny w 6 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Środa, 29 grudnia (św. Tomasza Becketa)

15.00

Czwartek, 30 grudnia

8.00

8.30 – 9.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 31 grudnia (św. Sylwestra I papieża)

16.00 W intencji Parafian z dziękczynieniem za kończący się 2021r.

Sobota, 1 stycznia 2022r. 

11.00 50 lecie ślubu

 

 

Biuro parafialne

Dokładne dni i godziny otwarcia biura parafialnego zamieszczone są zawsze na początku ogłoszeń w zakładce Aktualności / Ogłoszenia
W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny / smsowy (tel. 665 381 212)
Z pamięcią - ks. Tomasz Ibsz

Spowiedź święta

Poniedziałek - Piątek:30 minut przed Mszą św.
okres kolędowy 30 minut przed ranną Mszą św.
Sobota - Niedziela:30 minut przed Mszą św.

Nabożeństwa

Msze święte
niedzielne:
sobota18:00
lipiec-sierpień 19:00
niedziela9:00 (dla dorosłych)
11:00 (dla dzieci)
12:30
18:00 (wieczorna)
lipiec-sierpień 20:30
w dni powszednie:18:00
lipiec-sierpień 19:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (za wyjątkiem maja i października)
Informacja wOgłoszeniach
Nabożeństwa różańcowe (październik)
Informacja wOgłoszeniach
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP (za wyjątkiem maja i października)
niedziela:8:30
Adoracja Najświętszego Sakramentu
każdy czwartek
Informacja wOgłoszeniach
I sobota miesiąca
od stycznia do maja
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed urodzeniem/chrztem św. dziecka
Informacja wOgłoszeniach
„Przystań” - katecheza dla dzieci i rodziców przed I Komunią świętą
Informacja wOgłoszeniach

Facebook