Intencje 2022

LEGENDA:

* Ad dantis – intencja otrzymana od innego proboszcza do odprawienia w naszej parafii,

kiedy danego dnia nie ma u nas parafialnej intencji.

W miejsce Ad dantis lub zmarłego kapłana zawsze może być odprawiona intencja parafialna

(ad dantis i modlitwa za kapłana zostaje wtedy przesunięta na czas, w którym nie ma znowu intencji parafialnej).

—————————————————————————————————————————————

Kochani Parafianie.

Intencję można zamówić osobiście w biurze lub drogą mailową: parafiabiedrusko@gmail.com

(potwierdzeniem zapisania intencji mszalnej jest otrzymanie maila zwrotnego z parafii).

Kaplica jest ozonowana oraz wietrzona.

Proszę o zachowanie dystansu, noszenie maseczek i dezynfekcję.

Dystansu nie musimy zachowywać wobec osób, z którymi wspólnie zamieszkujemy.

Kaplica jest otwarta codziennie od g. 9.00 do zakończenia Mszy św. wieczornej.

Spowiedź święta w salce „na krańcach dużego stołu” (tak jak zwykle – przed każdą Mszą świętą) lub w konfesjonale.

W razie mojej nieobecności w salce proszę zajrzeć do kaplicy lub biura. 

Wszelkie błędy w intencjach proszę zgłaszać w zakrystii przed Mszą świętą. 

Pamiętam w modlitwie – ks. Tomasz

—————————————————————————————————————————————

 

Intencje mszalne od 1 stycznia do 31 grudnia 2022r.

I Sobota miesiąca, 1 stycznia, Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi

11.00 Z okazji 50 lecia ślubu

12.30 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od mieszkańców Zjednoczenia 302 – 3 z 4 zamówionych)

Niedziela, 2 stycznia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Rezerwacja: + Genowefa Mizgała (imieninowa)

18.00 + Zygmunt Królikowski w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 3 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 + Jacek Andrzejak

Wtorek, 4 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. + Józefa, Walerian Szelc i zm. z rodz. Szelc i Węklar

Środa, 5 stycznia (Msza św. z Uroczystości Objawienia Pańskiego)

18.00 + Władysław Tuczyński (od żony z synami)

Czwartek, 6 stycznia (Uroczystość Objawienia Pańskiego)

9.00 + Barbara Michalska (od mieszkańców Zjednoczenia 296 – intencja 3 z 3 zamówionych)

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 7 stycznia (św. Rajmunda)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży,

która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 stycznia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 3 z 12)

Niedziela, 9 stycznia

9.00 W intencji Łukasza z okazji urodzin

11.00+ Zbigniew Sroka w 2 rocznicę śmierci (od żony i dzieci z rodzinami)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 10 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Wtorek, 11 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Środa, 12 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Czwartek, 13 stycznia (św. Hilarego)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 14 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00W intencji Wacława w 90 rocznicę urodzin

Sobota, 15 stycznia

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

+ Janusz w 12 rocznicę śmierci (od żony i synów z rodzinami) /

Niedziela, 16 stycznia

9.00 + Marzena Botorowicz w 4 rocznicę śmierci (od męża z dziećmi)

11.00 + Maria Szymczak w 10 rocznicę śmierci (od męża z dziećmi)

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od Klubu Dębowy Liść)

Poniedziałek, 17 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. + Krzysztof Śliwiński (od siostry z mamą)

Wtorek, 18 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. + Henryk Sobczak (imieninowa)

Środa, 19 stycznia (św. Józefa Sebastiana Pelczara)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. Gromadzińscy

Czwartek, 20 stycznia (św. Fabiana i św. Sebastiana)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 21 stycznia (dzień Babci i św. Agnieszki)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji dnia Babci,

imienin Agnieszki i Urodzin Karola oraz z okazji urodzin Pawła, prosząc o zdrowie i opiekę Matki Bożej (intencja od rodziny)

Sobota, 22 stycznia (dzień Dziadka i św. Wincentego Pallottiego)

18.00 + Władysław Tuczyński (od wnuków i prawnuków)

Niedziela, 23 stycznia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 + Genowefa, Edmund, Agnieszka, Witold i zm. z rodziny (od rodziny)

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od mieszkańców Zjednoczenia 302 – 4 z 4 zamówionych)

Poniedziałek, 24 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Wtorek, 25 stycznia (Nawrócenie św. Pawła)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 Z dziękczynieniem za łaskę nawrócenia oraz dar miłosierdzia Bożego

Środa, 26 stycznia (św. Tymoteusza i Tytusa)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Czwartek, 27 stycznia (św. Anieli Merici)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 28 stycznia (św. Tomasza z Akwinu)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. + Adolf Mielnik (od żony z dziećmi)

Sobota, 29 stycznia

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

+ Józef Haber w 1 rocznicę śmierci (od córki z mężem i dziećmi)

Niedziela, 30 stycznia

9.00 + Jolanta Wiśniewska w 7 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 Z prośbą o dar Nieba i Miłosierdzia Bożego dla Mamy

Poniedziałek, 31 stycznia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Wtorek, 1 lutego

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Środa, 2 lutego (Ofiarowanie Pańskie – MB Gromnicznej)

9.00 + Marianna, Tadeusz, Edmund Kulesza

18.00 + Eugeniusz Fuczkiewicz (od uczestników pogrzebu)

I Czwartek miesiąca, 3 lutego (św. Oskara i św. Błażeja)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 4 lutego

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 5 lutego (św. Agaty)

18.00 + Marian Drzewiecki w 8 rocznicę śmierci oraz + Kazimierz i Helena Walukiewicz (od rodziny)

Niedziela, 6 lutego

9.00 + Piotr, Helena Kucharczyk

11.00 W intencji Karoliny w 18 rocznicę urodzin o dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 7 lutego

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Wtorek, 8 lutego (św. Józefiny Bakhity)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Środa, 9 lutego

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. Gromadzińscy

Czwartek, 10 lutego (św. Scholastyki)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 Z prośbą o dar łaski nawrócenia oraz Miłosierdzia Bożego dla Ojca

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 11 lutego (NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Sobota, 12 lutego

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 4 z 12)

Niedziela, 13 lutego

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 + Jerzy Pietras w 1 rocznicę śmierci (od żony i córek z rodzinami)

18.00 + Maria Dziedzic – Koc (od brata Eugeniusza z żoną)

Poniedziałek, 14 lutego

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00 rez. W intencji Walentyny z okazji urodzi i imienin

Wtorek, 15 lutego

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Środa, 16 lutego

18.00 + Piotr (urodzinowa), Bronisława w rocznicę śmierci

Czwartek, 17 lutego

18.00 Z prośbą o dar Nieba dla zmarłych Kapłanów naszej Parafii oraz o opiekę i łaski Ducha Św. dla Ks. Proboszcza

Po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 18 lutego

18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej  dla Grzegorza Pospychała w 1 rocznicę urodzin

Sobota, 19 lutego

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

+ Marian Kąkolewski w 7 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony i rodziny) /

Niedziela, 20 lutego

9.00 + Danuta Stencel, Bronisława i Helena Awracewicz

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 W intencji zmarłych, prośba o dar Nieba dla Dziadków, Jadwigi i Jana oraz Jadwigi i Walentego

Poniedziałek, 21 lutego

18.00 + Zbigniew Olechnowicz (od mieszkańców Zjednoczenia 294 – 1 z 3 zamówionych)

Wtorek, 22 lutego (Katedry św. Piotra Apostoła)

18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Blanki z okazji 7 rocznicy urodzin

Środa, 23 lutego (św. Polikarpa)

18.00 + Kazimiera Szóstak (od mieszkańców Zjednoczenia 302 – 1 z 3 zamówionych)

Czwartek, 24 lutego

18.00 W intencji Dusz w Czyśćcu cierpiących o dar Miłosierdzia Bożego

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 25 lutego

18.00 + Eugeniusz Fuczkiewicz (od mieszkańców Zjednoczenia 296 – 1 z 3 zamówionych)

Sobota, 26 lutego

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

1) rez. + Wiesław Kulawiak (od córki Urszuli z rodziną)

Niedziela, 27 lutego

9.00 + Aleksandra Klimczak (intencja imieninowa i urodzinowa) i + Marianna Szopińska w 5 rocznicę śmierci (od rodziny)

11.00 + Stanisława Mikuła (od wnuka Tomasza z rodziną)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 28 lutego

18.00 rez. Czuba, + Jerzy Szymański

Wtorek, 1 marca

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od uczestników pogrzebu)

Środa, 2 marca (Popielec)

9.00 + Eugeniusz Fuczkiewicz (od mieszkańców Zjednoczenia 296 – 2 z 3 zamówionych)

19.00 + Stanisław Zabłocki (od uczestników Mszy św. pogrzebowej)

I Czwartek miesiąca, 3 marca

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

I Piątek miesiąca, 4 marca (św. Kazimierza)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 5 marca

18.00 + Mariusz Górski (od rodziny)

Niedziela, 6 marca (I Wielkiego Postu)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 W intencji Wandy Pospychała w 8 rocznicę urodzin

18.00 + Leszek Piksa

Poniedziałek, 7 marca (św. Tomasza)

18.00 W intencji Jakuba w 10 rocznicę urodzin

Wtorek, 8 marca (św. Jana Bożego)

18.00 + Kazimierz Tracz (od Ireny i Kasi z rodziną)

Środa, 9 marca (św. Franciszki Rzymianki)

18.00 rez. + Helena, Józef i zm. z rodziny

Czwartek, 10 marca

18.00 rez. + Wiesław Kulawiak (od Teresy i Tadeusza Piksa z rodziną)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 11 marca

18.00 + Władysław, Konstancja, Włodzimierz, Czesława

Sobota, 12 marca

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 5 z 12)

Niedziela, 13 marca (II Wielkiego Postu)

9.00 rez. Miczuga

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 + Zbigniew Olechnowicz (od mieszkańców Zjednoczenia 294 – 2 z 3 zamówionych)

Poniedziałek, 14 marca

18.00 rez. Gromadzińscy

Wtorek 15 marca 

18.00+ Eugeniusz Fuczkiewicz i zm. z rodziny (od synowej)

Środa, 16 marca

18.00 W intencji Michalinki w 4 rocznicę urodzin

Czwartek, 17 marca (św. Patryka)

18.00 + Stanisław Zabłocki (od mieszkańców Zjednoczenia 290)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 18 marca (św. Cyryla Jerozolimskiego)

18.00 

Sobota, 19 marca (św. Józefa Oblubieńca NMP)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła,

Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

+ Józef Jeżyk (w dniu imienin)

 

Niedziela, 20 marca (III Wielkiego Postu)

9.00 + Marianna Klimczak w 5 rocznicę śmierci (od wnuka Macieja z żoną)

11.00 W intencji Szymona z okazji 10 rocznicy urodzin

18.00 Z prośbą o dar Nieba dla Wujostwa, Wandy, Bronisława i Eugeniusza oraz Bogdana

Poniedziałek, 21 marca

18.00 

Wtorek, 22 marca

18.00 + Kazimiera Szóstak (od mieszkańców Zjednoczenia 302 – 2 z 3 zamówionych)

Środa, 23 marca

18.00 + Józef Haber (urodzinowa – od córki z mężem i dziećmi)

Czwartek, 24 marca

18.00 Rezerwacja W. Mizgała

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 25 marca (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego)

18.00 W intencji Dusz w Czyśćcu cierpiących o dar Miłosierdzia Bożego

Sobota, 26 marca

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Niedziela, 27 marca (IV Wielkiego Postu)

9.00 + Maria Dybała w 1 rocznicę śmierci (od męża z synami, synowej, wnuków i prawnuków)

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 28 marca

18.00 

Wtorek, 29 marca 

18.00 

Środa, 30 marca

18.00 + Marianna, Edmund, Tadeusz Kulesza i zm. rodzice z obu stron

Czwartek, 31 marca 

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od Aliny)

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 1 kwietnia

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 2 kwietnia (17 rocznica śmierci św. Jana Pawła II)

18.00 rez. + Wiesław Kulawiak (od córki Doroty z rodziną)

Niedziela, 3 kwietnia (V Wielkiego Postu)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 W intencji Kasi z okazji 6 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

18.00 + Regina Zielonacka

Poniedziałek, 4 kwietnia

18.00 rez. + Krystyna i Grzegorz oraz zm. z rodziny

Wtorek, 5 kwietnia

18.00 + Władysław Tuczyński (od żony)

Środa, 6 kwietnia

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

I Czwartek miesiąca, 7 kwietnia 

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 8 kwietnia

18.00 + Eugeniusz Fuczkiewicz (od mieszkańców Zjednoczenia 296 – 3 z 3 zamówionych)

Sobota, 9 kwietnia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 6 z 12)

Niedziela, 10 kwietnia (Palmowa Męki Pańskiej)

9.00 + Stanisław, Mirosław Rembek, zm. rodzice i + Wiktoria (od rodziny)

11.00 + Stanisława (k) Nazaruk w 6 rocznicę śmierci

18.00 rez. + Henryk Kawiak

Wielki Poniedziałek, 11 kwietnia

18.00 rez. O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Anieli z okazji urodzin

Wielki Wtorek, 12 kwietnia

18.00 rez: + Genowefa Mizgała

Wielka Środa, 13 kwietnia (św. Marcina)

18.00 + Wiesław Kulawiak (od uczestników Mszy św. pogrzebowej)

Wielki Czwartek, 14 kwietnia (Pamiątka ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa)

Msza Wieczerzy Pańskiej

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

19.00 O potrzebne łaski dla o. Leszka i ks. Proboszcza oraz nowe powołania kapłańskie,

zakonne i misyjne z naszej parafii

Po Mszy św. Adoracja w Ciemnicy do g. 24.00

Wielki Piątek, 15 kwietnia (Tego dnia nie ma Mszy św.)

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

19.00 Liturgia Męki Pańskiej

Po Mszy św. Adoracja w Grobie Pańskim do g. 24.00

Wielka Sobota, 16 kwietnia

8.00 Ciemna Jutrznia – Modlitwa Psalmami

Adoracja w Grobie Pańskim od g. 8.00 do wieczornej liturgii

21.00 Wigilia Paschalna – W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 17 kwietnia (Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc)

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

12.30 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

1) rez. Gromadzińscy

2) rez. Stanisław, Mirosław Rembek i zm. rodzice z obu stron (od rodziny)

Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia

9.00 rez. + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc

11.00 + Kazimiera Szóstak (od mieszkańców Zjednoczenia 302 – 3 z 3 zamówionych)

18.00 rez. Ratajczak, + Aleksander, Marianna Koprowscy, Janusz i Helena Ciężka oraz + Rafał Nowakowski

Wtorek, 19 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 + Wiesław Kulawiak (od uczestników Mszy św. pogrzebowej)

Środa, 20 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 rez. + Marzena Botorowicz

Czwartek, 21 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 22 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 

Sobota, 23 kwietnia (w Oktawie Wielkanocy)

18.00 W intencji Aliny w 75 rocznicę urodzin (od synów z rodzinami)

Niedziela, 24 kwietnia (II Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego)

9.00 + Marzena i Marek (imieninowa – od rodziny)

11.00 rez. + Bożena, Marian Migdał (od syna z synową)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 25 kwietnia

18.00 + Stanisław i zm. rodzice z obu stron

Wtorek, 26 kwietnia

18.00 

Środa, 27 kwietnia 

18.00 W 3 rocznicę śmierci Krzysztofa (od rodziny)

Czwartek, 28 kwietnia (św. Piotra Chanela i św. Ludwika de Montfort)

18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża dla Kaliny z okazji 3 rocznicy urodzin

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 29 kwietnia

18.00 rez. + Wiktoria, Czesław, Ryszard, Danuta Senger, Henryk, Maria, Wacław, Witold Łontka (od Rodziny)

Sobota, 30 kwietnia

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Niedziela, 1 maja (III Wielkanocna)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 + Kazimiera Szóstak (od uczestników Mszy św. pogrzebowej)

Poniedziałek, 2 maja

18.00 + Edmund, Tadeusz, Marianna Kulesza

Wtorek, 3 maja (Uroczystość NMP Królowej Polski)

18.00 + Irena Garbicz (od męża z rodziną)

Środa, 4 maja (św. Floriana)

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

I Czwartek miesiąca, 5 maja (św. Stanisława Kazimierczyka)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 6 maja (św. App. Filipa i Jakuba)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 7 maja

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – grupa pierwsza)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Wynagradzająca za obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP

Niedziela, 8 maja (IV Wielkanocna)

9.00 rez. Miczuga

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Uroczystość I Komunii św. (szkoła publiczna – grupa druga)

18.00 + Zygmunt Stoiński w 10 rocznicę śmierci i zm. z rodzin z obu stron (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 9 maja

18.00 rez. + Monika Botorowicz

Wtorek, 10 maja 

18.00 

Środa, 11 maja

18.00 rez. + Urszula i Stanisław

Czwartek, 12 maja 

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 13 maja

18.00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Niepokalanie Poczętej Maryi

– od Parafian

Sobota, 14 maja

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 7 z 12)

Niedziela, 15 maja (V Wielkanocna)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Uroczystość I Komunii św. (szkoła prywatna)

18.00 + rodzice, Zofia i Franciszek – o radość życia wiecznego

Poniedziałek, 16 maja 

18.00 

Wtorek, 17 maja

18.00 

Środa, 18 maja (św. Jana I)

18.00 

Czwartek, 19 maja

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 20 maja (św. Bernardyna ze Sieny)

18.00 

Sobota, 21 maja (św. Jana Nepomucena)

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

+ Henryk Lorek w 16 rocznicę śmierci (od żony i córki)

 

Niedziela, 22 maja (VI Wielkanocna)

9.00 + Zofia, Marian, Włodzimierz (od Aliny)

11.00 + Kazimiera Szóstak (od siostrzeńca Andrzeja z rodziną)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 23 maja 

18.00 + Marian Jurek (od syna z dziećmi)

Wtorek, 24 maja

18.00 Rez.: + Waldemar Forysiak w 2 rocznicę śmierci

Środa, 25 maja (św. Bedy Czcigodnego)

18.00 

Czwartek, 26 maja (św. Filipa Neri)

18.00 + Agnieszka

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 27 maja (Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana)

18.00 

Sobota, 28 maja

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 29 maja (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego)

9.00

11.00 + rodzice i teściowie: Stanisława, Antoni, Stanisława i Edmund

18.00 + Danuta Jędrzejewska (od męża, dzieci i wnuków)

Poniedziałek, 30 maja

18.00 

Wtorek, 31 maja 

18.00 

Środa, 1 czerwca (św. Justyna)

18.00 rez. O zdrowie, o dary Ducha Świętego i opiekę Bożą z okazji dnia Dziecka dla Jaśminki i Dominika (od Dziadków)

I Czwartek miesiąca, 2 czerwca

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 3 czerwca

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 4 czerwca

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu NMP

Niedziela, 5 czerwca (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego)

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

18.00 + Kazimiera Szóstak (od siostrzenicy Elżbiety z rodziną)

Poniedziałek, 6 czerwca

18.00 rez. + Pelagia, Alfred Kawiak i zm. z rodz. Kawiak i Marcinkowskich

Wtorek, 7 czerwca

18.00 

Środa, 8 czerwca (św. Jadwigi Królowej)

18.00 

Czwartek, 9 czerwca (Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana)

18.00

Piątek, 10 czerwca

18.00 rez. Niedzielscy

Sobota, 11 czerwca

13.00? 50 lecie

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 8 z 12)

Niedziela, 12 czerwca (Uroczystość Najświętszej Trójcy)

9.00 rez. Miczuga

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 13 czerwca

18.00 + Kazimiera Szóstak (od pracowników Zespołu Szkół w Biedrusku)

Wtorek, 14 czerwca (św. Michała Kozala)

18.00 

Środa, 15 czerwca (Msza św. z Uroczystości Bożego Ciała)

18.00 

Czwartek, 16 czerwca (Uroczystość Bożego Ciała)

8.00 (kaplica) W intencji Parafian i wspierających budowę naszego kościoła (procesja ulicami Biedruska)

Piątek, 17 czerwca  (św. Brata Alberta Chmielowskiego – procesja wokół kaplicy)

18.00 rez. + Stanisław Jakubowski (od rodziny)

Sobota, 18 czerwca (procesja wokół kaplicy)

18.00 + Henryk Szafrański w 7 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony z rodziną)

Niedziela, 19 czerwca

9.00 W intencji Marii Pospychała w 6 rocznicę urodzin

11.00 Intencja wolna (procesja wokół kaplicy)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 20 czerwca (procesja wokół kaplicy)

18.00 

Wtorek, 21 czerwca (św. Alojzego Gonzagi – procesja wokół kaplicy)

18.00 

Środa, 22 czerwca (św. Jana Fishera – procesja wokół kaplicy)

18.00 rez. + Wanda, Jerzy, Adam Kośmiccy

Czwartek, 23 czerwca (Zakończenie Oktawy Bożego Ciała – procesja wokół kaplicy)

18.00 + Wanda Pospychała w rocznicę śmierci

Piątek, 24 czerwca (Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00 rez. Gromadzińscy

Sobota, 25 czerwca

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Niedziela, 26 czerwca

9.00 + Zofia Guźniczak w 35 rocznicę śmierci

11.00 + Piotr Kucharczyk

18.00 + Romuald Soroczyński w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 27 czerwca

18.00 + Władysław Tuczyński (od żony)

Wtorek, 28 czerwca (św. Ireneusza)

18.00 rez. + Jerzy i zm. z rodziny

Środa, 29 czerwca (św. App. Piotra i Pawła)

18.00 + Lidia Kruszczyńska w 3 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Czwartek, 30 czerwca (św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)

18.00 rez. Z dziękczynieniem za zakończony rok szkolny dla Joanny i Karola oraz z okazji imienin Pawła

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 1 lipca

18.15 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży,

która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

19.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 2 lipca

18.00 Nabożeństwo fatimskie

19.00 Msza święta wynagradzająca za bluźnierstwo przeciwko Bożemu Macierzyństwu NMP

Niedziela, 3 lipca

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 + Aleksandra Klimczak w 12 rocznicę śmierci i + Władysław Szopiński w 24 rocznicę śmierci (od rodziny)

20.30

Poniedziałek, 4 lipca

19.00 

Wtorek, 5 lipca

19.00 

Środa, 6 lipca (bł. Marii Teresy Ledóchowskiej)

19.00 Rez. + Maciej Mizgała w 81 rocznicę śmierci i + Antoni Kosiński w 47 rocznicę śmierci

I Czwartek miesiąca, 7 lipca

19.00

Piątek, 8 lipca (św. Jana z Dukli)

19.00 W intencji pp. Beaty i Bogdana w 27 rocznicę ślubu

Sobota, 9 lipca

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 9 z 12)

Niedziela, 10 lipca

9.00 + Piotr Dąbrowicz w 21 rocznicę śmierci (od żony z rodziną)

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

20.30 rez. + Henryk Łontka z okazji Urodzin i Imienin (od Żony i synów z Rodzinami)

Poniedziałek, 11 lipca

19.00 W 7 rocznicę ślubu pp. Anny i Roberta

Wtorek, 12 lipca (św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu)

19.00

Środa, 13 lipca (św. Andrzeja Świerada i Benedykta)

19.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

+ Władysław Tuczyński w drugą rocznicę śmierci (od żony i synów z rodzinami)

Czwartek, 14 lipca (św. Kamila de Lellis i św. Henryka)

19.00 

Piątek, 15 lipca (św. Bonawentury)

19.00 rez. + Maria i Ignacy oraz zm. z rodziny

Sobota, 16 lipca

19.00 W intencji Oli i Stasia z okazji 8 urodzin z prośbą o zdrowie dla nich

Niedziela, 17 lipca

9.00 + rodzice: Halina i Marian Twardowscy, Irena i Edward Czuba (od córki i wnuków)

11.00 W intencji Piotra z okazji 3 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,

opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

20.30 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 18 lipca

19.00

Wtorek, 19 lipca

19.00 

Środa, 20 lipca (bł. Czesława)

19.00 O potrzebne łaski dla p. Czesława z okazji imienin

Czwartek, 21 lipca

19.00

Piątek, 22 lipca (św. Marii Magdaleny)

19.00

Sobota, 23 lipca 

19.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 24 lipca

9.00 + Franciszek Jasiński w 30 rocznicę śmierci

11.00 + Bożena Ząbek w 5 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

20.30

Poniedziałek, 25 lipca

19.00

Wtorek, 26 lipca (św. Joachima i Anny, rodziców NMP)

19.00

Środa, 27 lipca

19.00 

Czwartek, 28 lipca (św. Szarbela)

19.00

Piątek, 29 lipca (św. Marty)

19.00

Sobota, 30 lipca

19.00 + Edmund Wiśniewski w 4 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 31 lipca

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

20.30

Poniedziałek, 1 sierpnia

19.00 + Zbigniew Olechnowicz w 1 rocznicę śmierci (od mieszkańców Zjednoczenia 294 – 3 z 3 zamówionych)

Wtorek, 2 sierpnia (św. Euzebiusza) 

19.00 + Piotr Książkowski i rodzice z obu stron (od żony)

Środa, 3 sierpnia

19.00 rez. + syn Piotr, zmarli rodzice: + Wiktoria i Paweł oraz teściowie: + Jadwiga i Roman

I Czwartek miesiąca, 4 sierpnia (św. Jana Marii Vianneya)

19.00 Za wstawiennictwem św. Jana Marii Vianneya patrona Proboszczów

w intencji ks. Tomasza w 4 rocznicę Jego posługi wśród nas 

I Piątek miesiąca, 5 sierpnia

18.15 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży,

która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

19.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 6 sierpnia (święto Przemienienia Pańskiego)

Msza św. z Przemienienia Pańskiego

9.00

18.00 Nabożeństwo fatimskie

Msza św. niedzielna

19.00 Wynagradzająca za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę,

a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki

Niedziela, 7 sierpnia

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

20.30 

Poniedziałek, 8 sierpnia

19.00 

Wtorek, 9 sierpnia (św. Teresy Benedykty od Krzyża)

19.00 rez. + Renata Niemczyk

Środa, 10 sierpnia (św. Wawrzyńca)

19.00 Odpust parafialny

Czwartek, 11 sierpnia (św. Klary)

19.00

Piątek, 12 sierpnia (św. Joanny Franciszki de Chantal)

19.00 

Sobota, 13 sierpnia

18.15 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 10 z 12)

Niedziela, 14 sierpnia

9.00 rez. + Jan Najda

11.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

20.30 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 15 sierpnia (Uroczystość Wniebowzięcia NMP)

9.00 rez. + Mieczysław i zm. z rodziny

11.00

20.30 W intencji Parafian w 1 rocznicę poświęcenia Krzyża i terenu pod nasz kościół

Wtorek, 16 sierpnia (św. Stefana Węgierskiego)

19.00 W 52 rocznicę urodzin o. Leszka

Środa, 17 sierpnia (św. Jacka Odrowąża)

19.00+ Eugeniusz Fuczkiewicz w rocznicę śmierci (od małżonki)

Czwartek, 18 sierpnia

19.00 

Piątek, 19 sierpnia (św. Jana Eudesa)

19.00

Sobota, 20 sierpnia

19.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 21 sierpnia

9.00 + dziadkowie: Olechniewicz, Twardowscy, Czuba, Romańscy i zm. z tych rodzin (od wnuków)

11.00 + Ludwika i Kazimierz Tracz (od dzieci z rodzinami)

20.30

Poniedziałek, 22 sierpnia

19.00 

Wtorek, 23 sierpnia (św. Róży z Limy)

19.00

Środa, 24 sierpnia (św. Bartłomieja Apostoła)

19.00 

Czwartek, 25 sierpnia (Msza święta z Uroczystości NMP Częstochowskiej)

19.00

Piątek, 26 sierpnia (Uroczystość)

19.00 

Sobota, 27 sierpnia (św. Moniki)

19.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

1) + Eugeniusz, Leszek Piksa oraz zmarli rodzice z obu stron (od rodziny)

2)

Niedziela, 28 sierpnia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 W int. pp. Teresy i Janusza w rocznicę ślubu

20.30

Poniedziałek, 29 sierpnia

19.00 

Wtorek, 30 sierpnia

19.00

Środa, 31 sierpnia

19.00 + Małgorzata Gajda w 12 rocznicę śmierci i zm. z rodziny

I Czwartek miesiąca, 1 września (bł. Bronisławy)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 2 września

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 3 września (św. Grzegorza Wielkiego)

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Msza św. wynagradzająca za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach

Niedziela, 4 września

9.00 + Stefan i Zofia

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 rez. Gromadzińscy

Poniedziałek, 5 września

18.00 rez. Z okazji imienin Doroty i urodzin Joanny o wszelkie potrzebne Łaski

Wtorek, 6 września

18.00

Środa, 7 września (św. Melchiora Grodzieckiego)

18.00 rez. zm. rodzice z obu stron i zm. z rodziny (od rodziny Botorowicz)

Czwartek, 8 września (Narodzenie NMP)

18.00 Rezerwacja: + Maria Mizgała w 44 rocznicę śmierci i + Franciszka Kosińska w 52 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

Piątek, 9 września (św. Piotra Klawera)

18.00 rez. Za zmarłych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Bolechowie

Sobota, 10 września

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2021/2022 (intencja 11 z 12)

Niedziela, 11 września

9.00 W intencji Mai Cassisi w 5 rocznicę urodzin

11.00 Rez. + Franciszek i zm. z obu stron

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 12 września

18.00 

Wtorek, 13 września (św. Jana Chryzostoma)

18.00 

Środa, 14 września (święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

W intencji Magdalenki w 3 rocznicę urodzin

Czwartek, 15 września (NMP Bolesnej)

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 16 września (św. Korneliusza i Cypriana)

18.00 rez. + Czesław Śliwiński (od żony z córką i rodziną)

Sobota, 17 września

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 18 września

9.00 + Janusz (od żony i synów z rodzinami)

11.00 rez. Osipowicz

18.00 rez. + Henryk Sobczak w 15 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 19 września

18.00

Wtorek, 20 września (św. Andrzeja Kim Taegon i Tow.)

18.00 

Środa, 21 września (św. Mateusza)

18.00 

Czwartek, 22 września

18.00 + Henryk Gajda w 2 rocznicę śmierci

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 23 września (św. Pio z Pietrelciny)

18.00 W intencji  Franciszka z okazji 8 urodzin oraz w intencji Marty i Marcina z okazji 9 rocznicy ślubu

jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Sobota, 24 września

18.00 + Henryk Bondyra w 6 rocznicę śmierci (od rodziny)

Niedziela, 25 września

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 + Franciszek Wójcik w 34 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

18.00 W intencji pp. Krystyny i Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo

oraz opiekę Matki Bożej w 8 rocznicę ślubu

Poniedziałek, 26 września

18.00 rez. + Zygmunt Szelc

Wtorek, 27 września (św. Wincentego a Paulo)

18.00 

Środa, 28 września (św. Wacława)

18.00 

Czwartek, 29 września (św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 30 września (św. Hieronima)

18.00 + Teresa Jurek w 4 rocznicę śmierci (od męża)

I Sobota miesiąca, 1 października

17.00 Nabożeństwo fatimskie

18.00 Wynagradzająca za obrazę czynioną przez tych, którzy znieważają Matkę Bożą w Jej świętych wizerunkach

Niedziela, 2 października

9.00 W intencji Marty Cassisi w 3 rocznicę urodzin

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 rez. + Stanisław Jabłoński w 17 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony z rodziną)

Poniedziałek, 3 października

18.00 rez. + Irena, Jerzy i Arleta (od syna, brata i wnuka)

Wtorek, 4 października (św. Franciszka z Asyżu)

18.00 

Środa, 5 października (św. Faustyny Kowalskiej)

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

I Czwartek miesiąca, 6 października (św. Brunona)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

I Piątek miesiąca, 7 października (NMP Różańcowej)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Sobota, 8 października

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych z rocznych wymienianek 2020/2021 (intencja 12 z 12)

Niedziela, 9 października

9.00 + Wiktor Stencel

11.00 rez. + Grzegorz Szelc

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 10 października

18.00 + Teresa Jurek (urodzinowa – od męża z dziećmi i ich rodzinami)

Wtorek, 11 października (św. Jana XXIII)

18.00 

Środa, 12 października (św. Jana Beyzyma)

18.00 

Czwartek, 13 października (bł. Honorata Koźmińskiego)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 14 października (św. Małgorzata Maria Alacoque)

18.00 

Sobota, 15 października (św. Teresy od Jezusa)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 16 października

9.00 + Marek Czerwiński w 5 rocznicę śmierci i zm. rodzice z obu stron (od żony i dzieci)

11.00 rez. + Marek Płaczek (od szwagierki z rodziną)

18.00 + Jadwiga i Aleksander Zalewscy (od córki z rodziną)

Poniedziałek, 17 października

18.00 

Wtorek, 18 października (św. Łukasza Ewangelisty)

18.00

Środa, 19 października (św. Pawła od Krzyża)

18.00 rez. + Henryk Łontka w 4. rocznicę śmierci (od Żony i synów z Rodzinami)

Czwartek, 20 października

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 21 października (bł. Jakuba Strzemię)

18.00 

Sobota, 22 października (św. Jana Pawła II)

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Niedziela, 23 października

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00+ Józef Strojny w 21 rocznicę śmierci, Zofia Prusak w 19 rocznicę śmierci (od syna i brata z rodziną)

18.00 rez. Z okazji 11 rocznicy urodzin Jakuba (od dziadków i mamy)

Poniedziałek, 24 października

18.00 

Wtorek, 25 października

18.00

Środa, 26 października

18.00 rez. + Anna, Roman Szelc i zm. z rodz. Szelc i Węklar

Czwartek, 27 października

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 28 października (św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

18.00 

Sobota, 29 października

18.00 + Zofia, Stefan i Mariusz

Niedziela, 30 października

9.00 W intencji żywych i zmarłych członków II Koła Różańcowego

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 rez. + Piotr Sklepik

Poniedziałek, 31 października

18.00 

Wtorek, 1 listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

9.00 (kaplica) W intencji Parafian

11.00 (cmentarz) W intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

Środa, 2 listopada (Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych)

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji zmarłych od 1.XI.2021 do 1.XI.2022 roku

I Czwartek miesiąca, 3 listopada (św. Marcina de Porres)

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

i godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

I Piątek miesiąca, 4 listopada (św. Karola Boromeusza)

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

I Sobota miesiąca, 5 listopada

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Niedziela, 6 listopada

9.00 + Piotr Dąbrowicz (od żony z rodziną)

11.00 + Adam Piechowiak (od żony z rodziną)

18.00 

Poniedziałek, 7 listopada

18.00

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Wtorek, 8 listopada

18.00

Po Mszy św.: Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych

Środa, 9 listopada

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Czwartek, 10 listopada (św. Leona Wielkiego)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 11 listopada (św. Marcina z Tours i 104 rocznica odzyskania niepodległości)

11.00 W intencji Ojczyzny

Sobota, 12 listopada

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023 (1 z 12 zamówionych)

Niedziela, 13 listopada

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 rez. + Renata Niemczyk, Zygmunt, Grzegorz Szelc i zm. z rodz. Szelc i Kawiak

18.00 

Poniedziałek, 14 listopada

18.00 

Wtorek, 15 listopada (św. Alberta Wielkiego)

18.00

Środa, 16 listopada (św. Małgorzaty Szkockiej)

18.00 rez. + Elżbieta i Halina

Czwartek, 17 listopada (św. Elżbiety Węgierskiej)

18.00 rez. + Henryk w 9 rocznicę śmierci

Piątek, 18 listopada (bł. Karoliny Kózkówny)

18.00 

Sobota, 19 listopada

18.00 + rodzice: Marta, Kazimierz Walkowiak, Leokadia, Władysław, Maria, Kazimierz (od dzieci)

Niedziela, 20 listopada

9.00 + Janusz (od żony i synów z rodzinami), + Anna, Robert i Tomasz

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 21 listopada

18.00 

Wtorek, 22 listopada (św. Cecylii)

18.00 

Środa, 23 listopada (św. Klemensa I)

18.00 Rezerwacja: + Genowefa Mizgała (urodzinowa)

Czwartek, 24 listopada (św. Andrzeja Dung-Lac i tow.)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 25 listopada (św. Katarzyny Aleksandryjskiej)

18.00 

Sobota, 26 listopada

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Niedziela, 27 listopada

9.00 W intencji Teresy i Janusza (urodzinowa/imieninowa)

11.00 

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Poniedziałek, 28 listopada

18.00

Wtorek, 29 listopada

18.00 

Środa, 30 listopada (św. Andrzeja Apostoła)

18.00

I Czwartek miesiąca, 1 grudnia

18.00 Zarezerwowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi WKCH)

I Piątek miesiąca, 2 grudnia

17.00 Pierwszopiątkowa spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania

18.00 Za dusze czyśćcowe i o nawrócenie grzeszników

I Sobota miesiąca, 3 grudnia (św. Franciszka Ksawerego)

18.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 4 grudnia

9.00 W intencji o. Wiesława Nazaruk OMI (urodzinowo/imieninowa)

11.00 rez. + Henryk Sobczak (urodzinowa)

18.00 

Poniedziałek, 5 grudnia

18.00 + Adam Kotuła w 4 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)

Wtorek, 6 grudnia (św. Mikołaja)

18.00 Rezerwacja: + Genowefa Mizgała w 22 rocznicę śmierci

Środa, 7 grudnia (św. Ambrożego)

18.00 + Stefan

Czwartek, 8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 9 grudnia (Jana Diego)

18.00 

Sobota miesiąca, 10 grudnia

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji bliskich zmarłych z rocznych wymienianek 2022/2023 (2 z 12 zamówionych)

Niedziela, 11 grudnia

9.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

11.00 

18.00 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Poniedziałek, 12 grudnia

18.00 

Wtorek, 13 grudnia (św. Łucji)

18.00 

Środa, 14 grudnia (św. Jana od Krzyża)

18.00 

Czwartek, 15 grudnia

18.00 

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 16 grudnia

18.00

Sobota, 17 grudnia

18.00

Niedziela, 18 grudnia

9.00 

11.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

18.00 

Poniedziałek, 19 grudnia

18.00

Wtorek, 20 grudnia

18.00

Środa, 21 grudnia (św. Piotra Kanizjusza)

18.00 + Irena Garbicz w 12 rocznicę śmierci (od męża z rodziną)

Czwartek, 22 grudnia

18.00

18.30 – 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Piątek, 23 grudnia

18.00

Sobota, 24 grudnia (Wigilia Narodzenia Pańskiego)

22.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

24.00 W intencji Parafian i wspierających budowę kościoła

Niedziela, 25 grudnia (Narodzenie Pańskie)

11.00 rez. 50 lecie pp. Grażyny i Tomasza

12.30 Msza św. zbiorowa (Możliwa modlitwa w kilku intencjach mszalnych):

 

Poniedziałek, 26 grudnia (św. Szczepana)

9.00

11.00

18.00

Wtorek, 27 grudnia (św. Jana Apostoła)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Środa, 28 grudnia (św. Młodzianków Męczenników)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Czwartek, 29 grudnia (św. Tomasza Becketa)

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00

Piątek, 30 grudnia

Będzie tylko jedna Msza św. o g. 8.00 lub 18.00+ Halina Strojny w 7 rocznicę śmierci (od syna z rodziną)

Sobota, 31 grudnia (św. Sylwestra I papieża)

18.00 W intencji Parafian z dziękczynieniem za kończący się 2022r.

 

Wizualizacja naszego kościoła

Biuro parafialne

Dokładne dni i godziny otwarcia biura parafialnego zamieszczone są zawsze na początku ogłoszeń w zakładce Aktualności / Ogłoszenia
W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny / smsowy (tel. 665 381 212)
Z pamięcią - ks. Tomasz Ibsz

Spowiedź święta

Poniedziałek - Sobota:30 minut przed Mszą św.
okres kolędowy 30 minut przed ranną Mszą św.

Nabożeństwa

Msze święte
niedzielne:
sobota18:00
lipiec-sierpień 19:00
niedziela9:00 (dla dorosłych)
11:00 (dla dzieci)
18:00 (wieczorna)
lipiec-sierpień 20:30
w dni powszednie:18:00
lipiec-sierpień 19:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (za wyjątkiem maja i października)
Informacja wOgłoszeniach
Nabożeństwa różańcowe (październik)
Informacja wOgłoszeniach
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP (za wyjątkiem maja i października)
niedziela:8:30
Adoracja Najświętszego Sakramentu
każdy czwartek
Informacja wOgłoszeniach
I sobota miesiąca
od maja do października (2022)
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania
Informacja wOgłoszeniach
Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed urodzeniem/chrztem św. dziecka
Informacja wOgłoszeniach
„Przystań” - katecheza dla dzieci i rodziców przed I Komunią świętą
Informacja wOgłoszeniach

Facebook